Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne növelni az...

Hogyan lehetne növelni az esélyeim, egy adott munkahelyre?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán sikerült olyan helyen dolgoznom, ahol igazán jól éreztem magam, de találtam a napokban egy munkahelyet, ami kifejezetten tetszik.

Külön szakképzettség nem kell hozzá, egy-egy egyéb ismeretes van szükség, azok megvannak, de soha nem dolgoztam még ilyen helyen, a szakmám se ezzel kapcsolatos, de rájöttem, hogy az ilyesmi munka lenne igazán nekem való, nem a szakmám, nagyon szeretném ezt csinálni.

Frissítettem az önéletrajzom, tettem fel friss képet, elküldtem a jelentkezést, mit lehetne még tenni? Nyilván azért telefonálni és zaklatni őket nem fogom, és tudom hogy úgy igazán komoly dolgot nem tudok már tenni, szóval inkább költői a kérdés, tehát hogy ti ilyen helyzetben mit tennétek, ha nagyon meg akarnátok szerezni egy állást?



2022. aug. 16. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat mivel mar elkuldted a jelentkezest utolag nem sokat…

A motivacios levelbe legalabb megfogalmaztad a karriervaltast es hogy miert lennel jo valasztas?

2022. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!