Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem jelez vissza a...

Miért nem jelez vissza a munkáltató a próbanap után ha mindent jól csináltam?

Figyelt kérdés

Nem értem..

Ő is azt mondta hogy ügyes vagyok és hogy reméli ott fogok dolgozni, illetve reméli hogy tetszik majd nekem mert nagyon nehéz jó embert találni.


2022. aug. 20. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kifejezetten abban egyeztetek meg, hogy x időn belül ők jelentkeznek nálad? Ha nem, akkor vagy legyél türelemmel, vagy hívd fel te őket.
2022. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifizette a próbanapot?
2022. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet meg nem ert veget a selejtezo
2022. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a próbanap végén megmondták hogy felevettek. Várj 3 napot és kérdezz rá ha nem jelentkezik. Legalább látja hogy te komolyan gondolod.
2022. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Más jelentkező nem volt rajtam kívűl ez egy kis város

Több próbanapot voltam mindig pár órát

Kifizette

Azt írta messengeren hogy szól majd amikor mehetek azóta napok teltek el

Írtam neki de semmi válasz.. pedig fent van és meg sem nézte..

Korrekt egy ember.. csak azt nem értem miért dícsért akkor annyira?

Szerintetek? Eskü nem értem..

Szerintem semmit nem rontottam el

2022. aug. 20. 13:13
 6/15 A kérdező kommentje:

4es

Nekem is úgy adta elő hogy fel vagyok véve csak jöjjek még pár órát betanulni, szerintem ügyes is voltam, nem hibáztam..

épp ezért nem értem

2022. aug. 20. 13:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Telefonszáma nincs ennek az embernek? Bocsi de milyen már hogy msnen értesít? A helyedben keresnék más lehetőséget. Fene tudja mi történt vagy más dolga van és még jelentkezik vagy adódott más jelentkező akit felvett helyetted hiába csináltál mindent jól akkor még lehet téged akart de lehet ismerős jelentkezett a munkára és őt vette fel. Ha annyira fel akart volna venni akkor felvesz a próbanap végén. Mégis mire várt? Felejtsd el ezt a munkát. Inkorrekt főnökkel amúgy sem jó együtt dolgozni.
2022. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze igazad van, és ezek után már nem szivesen mennék

Csak nem értem a miértet

Pedig a munka tetszett..

Amúgy megvan a száma de nem fogom elkezdeni hivogatni.. még nekem lenne égő.. biztos olvasta az üzenetem csak direkt nem kattintott rá..

2022. aug. 20. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Van az ugy. Egyszerre mindig tobb helyen kell probalkozni. Ne bizd magad masokra meg ne varj senkire
2022. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Probalkozok :/ holnap is megyek egy interjura hetfon egy probanapra

De az ilyen ember annyira gaz.. miert hiteget akkor? Csak mert amig ottvoltam par probanapot nem kerestem mast direkt, mert azt hittem akkor ez marad.. hat eleg szanalmas.. ha nem vagyok neki szimpi vagy mittudom en legalabb mondana meg es kesz. Vagy ha barmi mas baja van..

2022. aug. 20. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!