Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem jelez vissza a...

Miért nem jelez vissza a munkáltató a próbanap után ha mindent jól csináltam?

Figyelt kérdés

Nem értem..

Ő is azt mondta hogy ügyes vagyok és hogy reméli ott fogok dolgozni, illetve reméli hogy tetszik majd nekem mert nagyon nehéz jó embert találni.


2022. aug. 20. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van de ne vedd magadra. Nem te vagy a hibás. Sajnos vannak gyökér emberek. Legyél erős és menj tovább majd ha esetleg pár nap múlva megis szól akkor elgondkozjat rajta hogy ha nemet mondasz mert már van más. Egyébként simán felhivjatod ez nem neked ciki!!! Ha akarod még ezt a munkát hívd fel nyugodtan.
2022. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos engem mar nem tud meglepni az ilyesmi. A legtobb ember gerinctelen, megbizhatatlan. Alapbol nem varok toluk tul sokat igy szinte csak pozitiv csalodas erhet 😀
2022. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A lehrosszabb ha semmibe vesznek és vissza sem szólnak. Együtt érzek. De ne hibáztasd magad. Dühítő de gyakran előfordul. Jól teszed hogy keresel mást. Tanultál az esetből és máskor ha sürgős a munka ne várj a visszajelzésre menj tovább hogy aztán te válogathass több ajánlatból. ;)
2022. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvételnél így viselkedik a munkáltató vajon milyen lesz később?
2022. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek..

Na ezaz..14es!

Egyébként első próbanapomon tök nyitott voltam vele és flegma volt utána nem voltam olyan nyitott már valszeg észrevette hogy megbántott onnantól nyalta a seggem

A másik alkalmazottját ott szidta nekem folyamat..

nem is kár érte igazatok van!

2022. aug. 20. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!