Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kellemetlen ez így?

Mennyire kellemetlen ez így?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy munkára még régebben de nem mentem el viszont jeleztem sms-ben hogy már nem aktuális.. viszont ahova elmentem dolgozni szar volt.. röviden..

Ahova nem mentem el még most is keres embert és igazából a munka tetszene..

Felhívtam és nagyon kedves volt, bár azzal kezdte hogy eleggé megszivattam.. elnézést kértem meg elmondtam hogy nyilván nem akartam kellemetlenséget..

Viszont azt mondta nagyon értékeli hogy most felvettem a kesztyut es ennek ellenere megis felhivtam (azaz megalazkodtam magyarul) mert latja hogy tenyleg dolgozni akarok


Mennyire kellemetlen így ez?

Eléggé annak érzem.. de összességében nagyon kedves volt


2022. aug. 22. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Megesik a legjobbakkal is. Ha meg a cégnél normálisan fogadták az ismételt jelentkezésedet, akkor végképp semmi gond. Nyugi. :)
2022. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így reagáltak akkor mar mindjárt nem is olyan kellemetlen. Lépj túl rajta, kezdj új lappal, hátha kapsz még egy esélyt.
2022. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy vendéglátó hely egyébként

Nagyon emberhiányuk van, gondolom ezért is elnézőek

Én mégis picit kellemetlennek érzem

2022. aug. 22. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez természetes. De kell a munka v nem? Ha kell es szívesen dolgoznal ott, tedd félre. Ennyi.
2022. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek probanapra igy csak holnap latom meg hogy tetszene e..
2022. aug. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!