Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokszor azt várom már hétfőn,...

Sokszor azt várom már hétfőn, hogy legyen hétvége. Normális ez? Mással nincs ilyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 17:55
A kérdező szavazást indított:
normális
talán
Nem.
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincs célod, motivációd a munkához egy munkaalapú társadalomban?
2022. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van célom, motivált is vagyok és mégis ezt érzem. Most volt két és fél hónapos fizetett szabim és mégis túl soknak érzem a munkát
2022. aug. 22. 18:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz hogy dícsérnek a főnökök, de úgy érzem több szabadságra lenne szükségem. Még úgy is hogy 8 órában vagyok bejelentve de csak 5-6 órát járok be
2022. aug. 22. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
én már vasárnap este azt várom.
2022. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Normális, de nem kéne, hogy így legyen.
2022. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Olyan értelemben normális, hogy nagyon sokan mások is hasonlóan éreznek (én is). De olyan értelemben viszont nem az, hogy amúgy az ember életének ennél többről kéne szólnia, hogy folyton azt várod, mikor múlik el az idő. Ez nyilván azt jelenti, hogy te, a bizonyos sok másik, meg mindenki, aki így érez (én is) nem megfelelő munkát végez. Tökmindegy, hogy papíron álommeló-e vagy sem (nekem az), ha nem élvezed, nem illik hozzád, akkor ez lesz a vége.
2022. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
De ez nagyon gyakori.
2023. aug. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jé, emberből vagy. 🫨
2023. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!