Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő amíg hívnak?

Mennyi idő amíg hívnak?

Figyelt kérdés
3 munkanap telt el miota leadtam az oneletrajzom es jelentkezesem egy cegnel. Tukon ulok, valtanek, minel elobb. Mennyi ido telik el altalaban mire felhivnak, a jelentkezes miatt?

2022. aug. 22. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit hozzatennek.. videk.. szemelyesen adtam le. 2 hetre szamitok. Nem egy hatalmas ceg. Nem konkret pozicio volt a cel.
2022. aug. 22. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A szinte rögtön és a soha közt bármi lehet.
2022. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nem
2022. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Olyan 20-30 cégből talán egy fog majd visszahívni. Miért gondolod, hogy majd pont ez lesz az?

Folytasd nyugodtan a keresést.

2022. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!

Van olyan munkáltató, amelyiktől 1991 (!) óta várom, hogy értesítsen!

2022. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még mindig sok helyen az a trend, hogy abszolút nem jeleznek vissza vagy csak nagyon sokára, addigra meg az embert máshová felveszik. Ne erre az egy darab cégre várj, add be minél több helyre a jelentkezésedet.

Dolgoztam fejvadászként és más cégek számára kerestünk embereket. A többség vagy egy hónapig csak a beérkező CV -ket várta és addig abszolút nem küldött semmilyen értesítést, nemhogy interjút szervezzen. Eskü nem értettem,mi a fene tart ennyi ideig, főleg ha megy a rinya, hogy nagyon kéne az ember.

De volt,ahol amint látták CV alapján, hogy jó a jelölt, egyből hívták interjúra és mielőbb lecsaptak rá. Azonban ez még mindig a kisebbség. Sajnos ez egy hazárdjáték, az a tuti,ha minél több pályázatod van .

2022. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem konkrét pozira adtad be, akkor szinte biztos h nem fognak felhívni azzal, hogy "Köszöjük h megtisztelt a figyelmével, nyitunk Önnek egy helyet, még ha egy jól bevált kollégától meg is kell válunk a kedvéért" xD


Egy pozira általában érkezik 20-100 jelentkező. Az a csoda ha elolvassák.

2022. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!