Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találtál már ki kamu kapcsolat...

Találtál már ki kamu kapcsolatot a munkatársaid előtt?

Figyelt kérdés

Azzal a céllal, hogy nem pécézzenek ki, amiért nincs párod.


- Volt, hogy lebuktál?

(Bejött az illető akivel azt mondtad együtt vagy és közben mégsem).


- Mi lett a történet vége?



2022. aug. 23. 13:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én találtam ki már, mert kicsit érdeklődőbb volt a kelleténél a pasi. Semmi nem lett belőle, mert váltottam, más miatt munkahelyet, így abba is maradt a dolog.
2022. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem volt ilyen. Boldog házasságban élek. Volt bent a feleségem a munkahelyemen. Egy közös ebéd lett a vége.


Aki ilyen hülyeségeket talál ki, az nagyon súlyosan önbizalomhiányos, és ez ellen tenni kell! :)

2022. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel senkit nem érdekel a privi életem, ezért nem kellett ilyesmivel foglalkoznom.
2022. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Nem. A legnagyobb kamu, amit nyomás hatására mondtam, hogy nem lehet gyerekünk párommal, holott (elvileg) lehetne, csak nem akarunk. És azt, hogy nem akarunk, sokan nem képesek felfogni, ha azt mondom, hogy nem lehet, hamarabb békén hagynak.
2022. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de nem nagyon részleteztem, illetve gyorsan otthagytam a team-buildinget, amikor sorba vették az emberek így nem buktam le.


#2: arról volt szó, akinél éppen nem volt kapcsolat. Én is házas vagyok, de ezért még nem nézem le, akinek nincs kapcsolata, és tudom, milyen kellemetlen helyzetet szülhet az ilyen.


Az önbizalom hiánya meg nem bűn. Veled van gond, ha ezt nem érted meg.

2022. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kamupasim egyszer volt, 12 éves koromban egy hétig poénból. Szerencsére a munkahelyemen ez nem volt téma (egy fél évig én voltam az egyetlen szingli meg az egyetlen nő is). Most meg van párom.
2022. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,találtam ki munkahelyen kamu kapcsolatot,mert úgy éreztem nyomul rám egy srác,aki nekem nem volt túl szimpatikus.de nem tudtam hirtelen mit kitalálni,mikor megkérdezte mit csinál a barátom,és azt mondtam munkanélküli.xD
2022. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem de kitalálták ők helyettem.


Például legjobb barátom szülinapjára közösen vettünk ajándékot a feleségével.

Egyből elkezdtek kombinálni amikor megláttak minket a plázában.

2022. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kattos csaj akinek hiaba mondtam h nem jon be.. vegul odahivtam egy csaj haverom h szineszkedjen mar egy kicsit 😅 Miutan latta h megcsokol meg olelget tobbet nem szolt hozzam 😃😃
2022. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt meg egyesekkel ellentétben meg tudok maradni egyedül és nem érzem cikinek.

2022. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!