Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van ilyen kilátástalan...

Más is van ilyen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Már a belem kifordul ettől az országtól. Mindenhova csak csókosok meg kapcsolatok révén lehet bekerülni. Ha nincsenek olyan kapcsolataid, akkor ennyi volt.


Legjobb esetben is, csak próbaidőre kellek! Azután kirúgnak valamilyen mondvacsinált okkal, mert ez a nagy vállalatoknak biznisz! A munkanélküliek után adókedvezményt vagy valami támogatást kapnak, theát nekik ez megéri.


Többször felfigyeltem már arra is, hogy a munkahelyeken a hr-esek rokonokat és ismerősöket vesznek fel. Volt olyan munkahelyem ahol, ott dolgozott több család (múlti értitek) és ők szinte érinthetetlen kategória voltak. Ez egy újfajta feudalizmus, és sok millió ember kerül utcára, lesz hontalan vagy örömlány. A férfiakból meg katona, vagy rendőr, vagy valamilyen jobbágy.


A sok nyugger meg tapsol ehhez, mert O. V. a megmentő közben szét lett bszva az ország. - A végzettségeim érettségi + okj gyakorlatilag szrt se ér... Ha kapok állást azt is valami gyári munka. - Ez Magyarország...


Itt hülyének nézik az állampolgárokat, azaz a jobbágyokat. Kiforgatják a törvényt stb, stb.


Más nincs elkeseredve?



2022. aug. 24. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Igen el vagyok keseredve -> amit lehet megyek ebből az országból!!
Minden tökéletes, Fideszes vagyok.
28 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Mi a végzettséged, milyen szakmai tapasztalatod van?
2022. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%

Csupa hárítás, mindenki más hibás, holott te tökéletes vagy...


Vagy nem...!


Megbocsáss, de ez a fajta beszűkült látásmóddal saját magadat korlátozod le.

2022. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Egy érettségivel valóban krva nehéz de nem lehetetlen munkát találni.
2022. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen az, amikor nem tanul valaki és utána csodálkozik, hogy sehová nem kell. Én mérnökként köszönöm szépen mindig elértem a célomat és k.ra nem azt tapasztalatom, ami a kiírásban olvasható. Neked is ezt javaslom, hogy tanulj.
2022. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

MÁSAHIBÁÁÁÁS.....


Tanulj, szerezz szakmát!

Elég gyenge kifogás, hogy a HR-es rokonait veszik fel...


Többezer fős cégnél van mondjuk 2 -Hr-es... Nem hinném, hogy az ott dolgozók mindegyike ennek a kettőnek a rokona. :-D

2022. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
#4: ÍGY van! :)
2022. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok fideszes, igazabol full lszrom a politikat. Hireket se kovetem, de en jol elvagyok. Nem ismertem senkit a mostani munkahelyemen, de tok jo brigad, a fonok is joarc es nagyon jol fizet
2022. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Magasan átlag felett keresek, sehol nem csókosként vettek fel. Ha mindenhonnan elküldenek próbaidő alatt, talán magadban keresd a hibát.
2022. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem az alapítványi iskolás troll? :-D
2022. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan már rég elköltöztem Magyarországról, otthon sem kellett protekció ahhoz, hogy normális munkahelyem legyen. Gyors észjárás, gyors tanulási képesség és nyelvtudás kellett hozzá, semmi több.
2022. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!