Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A posta,mint munkahely ilyen...

A posta,mint munkahely ilyen pletykás,frusztrált,nagypofájú egyénekkel van tele?

Figyelt kérdés
Elmentem 2 próbanapra a postára csomagkézbesítőnek.Elég furák a dolgozók: Az nem zavar,hogy nem túl igényesek külsőre,sok a kövér,hiányos fogazatú stb ember. De az,hogy nagy pofájúak,szídják a rendszert meg azt a kollégát aki épp nincs ott(az lesik kibe mit lehet belekötnimagánéletükbe vájkálnak),nem túl bíztató,az egyébként is kevés fizetés mellett.Pedig maga a munka nem is tűnik rossznak.
2022. aug. 24. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Én egy kisvárosban lakom, és itt mindenképp egy sutyerák az összes postai dolgozó. Home office révén minden nap van itthon valaki és folyamatosan csöngetés nélkül dobálja be a letéteket az aktuális barom. Az ügyintéző p...ák meg egymással röhigcsélnek, miközben áll a sor, és amelyik sorbanálló rájuk szól, hogy most már szíveskedjen fogadni őt, azzal bunkóznak, a visszaköszönést meg a fogai között sziszegi az összes. Legutóbb az egyik ilyet szólt nekem: "adja máááá ide!" és így csőrözött a kezével, azt hittem kitépi a kezemből a papírt.
2022. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a posta ilyen.. a legtobben ki vannak egve, utaljak a melojukat es csorok
2022. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magyarok nagy része ilyen.


Az en kisvarosomban normalis a legtobb postai dolgozo, viszont 4-5 eve voltam egy masik varos postajan allasinterjujan, es akkora primitiv parasztok voltak, h nem mentem dolgozni, hiaba vettek volna fel.

2022. okt. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!