Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanulószerződés külsős gyakorl...

Tanulószerződés külsős gyakorlati hellyel az majd beleszámít a nyugdíjas évekbe?

Figyelt kérdés
Tb biztosítàsomat néztem online ott van olyan 2009-2012-ig biztosított én akkor már tanulószerzodessel rendelkeztem és jelenléti ívek is volt. Emlékszem egyszer a hivataltól jött két hölgy szerintem Nav-tol jöttek és kérdezték , hogy mi ott tanulók vagyunk.
2022. aug. 26. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít sajnos.
2022. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez nekem is jól jönne, mivel 3 év gyakorlatom volt!
2022. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi volt pontosan? Középiskola? Ha vontak járulékot, akkor beszámít.
2022. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ez jó kérdés emlékeim szerint mikor elkezdtem a sulit ,akkor már úgy kellett beiratkozni , hogy adókàrtyàval kellett menni ki volt adva , hogy kőtelező. Addig nem lehetett megkezdi a munkát még nem volt szerződés ,mondjuk ha nem számít bele azért igazságtalan ,mert pl gimnazistànak szabad nyara addig nekem mâr első évfolymtól kezdve volt iskola gyakszi és nyàri gyakszi is.
2022. aug. 26. 19:45
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha van ügyfélkapud, próbáld ebeven megnézni a járulékbefizetéseket. Vagy ha van esetleg valami papírod abból az időből az is segítene.

Az biztos hogy régen volt olyan, hogy a szakképzősöktől vontak járulékot, most meg talán már nincs, de a részletekben nem vagyok ezer százalékig biztos, mert tanulókat sose számfejtettem.

2022. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Hiába volt adokartyad, attól még nem számít rendes munkaviszonynak.

Nekem 2 évem ment így el a semmibe, nem csak pár nyaram.


Májusban voltam a hivatalban megkérdezni ezt, szóval friss infóból tájékoztatok.

2022. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: azért kellene utánajárnia, mert többféle verzió van.
2022. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen verziók?
2022. aug. 28. 09:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát hogy vontak járulékot és biztosított voltál, vagy hogy nem vontak és nem voltál. De mondjuk ha konkrétan azt látod neten, hogy 2009-2012 biztosított, akkor nem tudom miért kérdéses.
2022. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!