Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem találok...

Mit tegyek ha nem találok munkát és kilátástalan a helyzetem?

Figyelt kérdés

Kezdek belebetegedni. Mindenhonnan csak a visszautasítást kapom vagy még azt sem. 1 éve keresek munkát, igaz, ez idő alatt 2 hónapig dolgoztam egy nagyon rossz helyen, de azóta se találok semmit. Igazán lehetőségeim sincsenek, amik vannak oda is túl sok a jelentkező és én mindig kiesek a körből. Már nem tudom mit tegyek, mindent megpróbáltam, ismerősöknél is érdeklődtem, próbáltak segíteni is, voltam próbamunkákon is, személyesen vittem be önéletrajzot is, de semmi. Lassan ott tartok hogy mindent elveszítek amiért régen megdolgoztam. Egyszerűen nincsenek álláslehetőségek sem a közelben, el meg nem szeretnék menni a párom miatt, mert ő ide van kötve a munkája miatt és nem is szeretne elmenni.


Tanácstalan vagyok. :(



2022. aug. 29. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Biciklis futárt mindig keresnek
2022. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is mindenszarra beadom és semmi.
2022. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi a végzettséged? Hol keresel? Hány éves vagy?
2022. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Helyileg merrefelé keresel milyen munkakörben?
2022. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Én 8 hónapja keresek,de normális munkát ahol megbecsülnek nem találtam.Volt 4 munkahelyem.. lassan kimegyek külföldre ott tartok nem maradok itt.
2022. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Biztos nem Pesten lakik mert akkor találna melót
2022. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Pesten 1 nap alatt talalni
2022. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A legkisebb megyeszékhelyen lakom.
2022. aug. 29. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Pályakezdő vagy,van szakmád?Az durva ha 1 év alatt összesen 1 munkahely vett volna fel,akkor tudom elképzelni ha pàlyakezdő vagy,esetleg túl vàlogatós vagy béna interjún.

Milyen körzetben próbálkozol?Nêzz körül 50 km-es körzetben van-e munkahely ahol van céges busz,esetleg szállás ha nagyon gáz az anyagi helyzet.Én is így találtam egy jó állàst,ha pl 20 km-en belül nézek valami legalja helyen dolgoznék.

2022. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Költözz Pestre, 5 perc alatt lesz melód
2022. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!