Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegnap kezdtem egy munkahelyen...

Tegnap kezdtem egy munkahelyen. egy idosebb ember melle raktak.de ö sincs ott régóta pár hete.abszolut nem magyaráz semmit.kérdezősködtem tole ez hogy van az hogy van segitsen kicsit betanulni de semmi. ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.


Kérdezd meg a vezetőt, kit kellene kérsezned. Ha az említett embert kellene, akkor nyugodtan kérdezz, és ha nem segít, a vezetőnek jelezni kell, mert nem végzi el a munkáját.

2022. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szólnék a főnöknek hogy csesznek betanítani.
2022. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

fura egy cég

delutan kezdtem 2 kor. elem nyomtak egy papirt irjam alá

nezem balesetvedelmi oktatás


mondjuk nem kaptam oktatást sem.

2022. aug. 31. 11:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahol így megy a balesetvédelmi oktatás, ez nem olyan különleges. Csak egy törvényi kötelezettség, semmi értelme.
2022. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális, kéresd át magad vagy más területre, vagy más, nem ilyen értelmi fogyi mentort kérj magad mellé.

Az "ilyen" vagy tök nem érti (már) a munkafeladatát, azért nem segít, vagy mert annyira nagyra van magától, hogy "Én, egyedül én építetteem fel a fél-, hanem az egész országot".

2022. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű munkahely ez? Fizikai vagy szellemi munka? Jó nagy fejetlenség lehet,ha még az új ember érkezésére se készültek fel normálisan. Ideális esetben kéne valaki tapasztalt,aki betanít, megmutatja a dolgokat stb. Jelezd a főnöknek udvariasan, hogy gond van. Azért nem szúrhat le,mert dolgozni akarsz. De ha tesznek rád magasról, lehet érdemes lenne körülnézni máshol. Próbaidő alatt úgyis indoklás nélkül bármikor elmehetsz.

Én irodában dolgozom,de az első héten full nem foglalkozott velem senki, pedig többször szóltam. De csak néztem ki a fejemből... Nem sokat javult a helyzet azóta se. Próbálok önálló lenni,de olyan feladatokat is a nyakamba sóztak közben, amiket meg se mutattak rendesen. Segíteni meg senki sem ér rá. Megérte nekik új embert felvenni. Csak egymás idejét pocsékoljuk (az enyémet különösen).

2022. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Pár hete dolgozik ott ő is. Nyilván neki sincs fogalma még sok dologról.

Vak vezet világtalant. Szólj a főnöködnek, hogy olyan ember is kéne mellétek, aki tényleg járatos a dolgokban.

2022. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gonoszságból, irigységből nem segítettek anno, aztán én lettem kirúgva. Addig szólj a főnöknek, amíg teheted, ha nem akarsz repülni.
2022. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem mondod... Ezzel gyakorlatilag a csapatot is hátráltatják. Mindenkinek érdeke kéne, hogy legyen, hogy az új ember mielőbb bekapcsolódjon érdemben a munkába,nem?
2022. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, az öreg nem volt hajlandó megtanítani forrasztani, mert féltette az állását.
2022. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!