Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mostani rezsihelyzetben a...

A mostani rezsihelyzetben a home office mennyire jó vagy nem jó megoldás? A cégnek jó ha nem kell miattam benn fűtenie, de nekem meg kell otthon és ezt be is vasalom rajta, HO támogatással béremeléssel

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 09:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Miért, ha nem vagy otthon, nem megy a fűés?
2022. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

" ha nem vagy otthon, nem megy a fűés?"

nem, nem megy. Miért menne? Off. ennyi.

2022. szept. 4. 09:12
 3/32 A kérdező kommentje:
meg azért az se mindegy hogy 21-re van állítva a termosztát vagy temperáló 5 fokra. nemdebár?
2022. szept. 4. 09:12
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
1# nagyot akart szólni de csak magát járatta le
2022. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük ott, hogy mennyi a fogyasztásod? Mi home officeban vagyunk, viszont nem fogyasztunk annyit, hogy ne férjünk be a keretbe, így nem okoz gondot
2022. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Mi fűtűnk idehaza, ha elmegyünk is, az 5 fok egyenesen röhejes, hosszabb távon is kevés a temperáláshoz. De eszembe se jutott ezen vergődni, 3 éve dolgozom itthonról, boldogan.

Te figyi, a tegnapi kérdésedet is törölték végül. Csaxólok. :)

2022. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

Ezt most nem értem. 21 fokos a lakás/ház, bemész dolgozni, 5fokra állítod, hogy ne fagyjon el. Ez oké. Lehűl estére (ha épp olyan a szigetelés), aztán du-este felkapcsolod. nem kell idő, hogy felmelegedjen a ház?

Ilyenről még nem is hallottam, nálunk 0-24ben "online" a termosztát, sose kapcsoljuk ki. 22 fokon van oszt ennyi.

2 emeletes kertesház, alsó szint 310m2, felső 220m2, nem fizetünk többet, mint tavaly.

Ez a rezsiemelés csak azokra vonatkozik akik bizonyos határértéket túl haladnak.

2022. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"Ezt most nem értem. 21 fokos a lakás/ház, bemész dolgozni, 5fokra állítod, hogy ne fagyjon el. Ez oké. Lehűl estére (ha épp olyan a szigetelés), aztán du-este felkapcsolod. nem kell idő, hogy felmelegedjen a ház?


Ilyenről még nem is hallottam, nálunk 0-24ben "online" a termosztát, sose kapcsoljuk ki. 22 fokon van oszt ennyi.


2 emeletes kertesház, alsó szint 310m2, felső 220m2, nem fizetünk többet, mint tavaly.


Ez a rezsiemelés csak azokra vonatkozik akik bizonyos határértéket túl haladnak."


de én NEM EZT KÉRDEZTEM. ennek semmi köze a kérdésemhez.

2022. szept. 4. 09:22
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, értelmezd inkább :) majd rájössz mi köze van a kérdésedhez.
2022. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem te trollkodsz.


"nem, nem megy. Miért menne?" Azért drága, mert a fizika nem olyan, hogy kikapcsolod, kihűl a ház egy idő után, aztán bekapcsolod és jé, meleg lett. Kell 1-2 nap mire a falak, a padló, minden átmelegszik.

Semmi értelme kikapcsolni arra a pár órára, míg elmész otthonról.


Tizen éves kisgyerek vagy, aki trollkodik .

2022. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!