Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mostani rezsihelyzetben a...

A mostani rezsihelyzetben a home office mennyire jó vagy nem jó megoldás? A cégnek jó ha nem kell miattam benn fűtenie, de nekem meg kell otthon és ezt be is vasalom rajta, HO támogatással béremeléssel

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 09:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Fuu téged úgy dobnálak ki a cégemből, mint macskát xarni. Még hogy "perkáljon" XD.
2022. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"Fuu téged úgy dobnálak ki a cégemből,"


Hát hajrá. És utódot is találsz ennyiért? Hm?

2022. szept. 5. 17:53
 23/32 A kérdező kommentje:

Magyarázz el nekem egy fogalmat amit én nem értek. Az mit jelent hogy "aláírat"? Én azt nem értem.

Mi az hogy aláírat? Fegyvert tart a fejemhez?


Vgay hoyg? Mert majd én aláírom amit én akarok és nem írom alá amit én nem akarok, ennyi.

Olyan nem létezik hogy aláírat. nincs ilyen. Majd én aláírom HA akarom.

2022. szept. 5. 17:56
 24/32 anonim ***** válasza:
Pirosnál meg szoktál állni? Majd megállsz HA akarsz xd
2022. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nem a rezsidet fogják fizetni, hanem azokat a + költségeket, amelyet az otthoni munkád okoz.

A számítógéped áramfogyasztása munkaidő alatt, elavulása, a céggel való kapcsolat (telefon, internet) költsége.

Ezek férnek bele.

2022. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"Nyilván nem a rezsidet fogják fizetni, hanem azokat a + költségeket, amelyet az otthoni munkád okoz.


A számítógéped áramfogyasztása munkaidő alatt, elavulása, a céggel való kapcsolat (telefon, internet) költsége.


Ezek férnek bele."


És eztt összefoglaló néven úgy hívjék hogy REZSI!!!



Mert igen, a telefon, a net, az áram az bizony REZSI!!

nemdebár??


Az elavulás meg nem érdekel hiszen nem saját gépem van.

2022. szept. 6. 18:13
 27/32 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer, ha nem értenéd:

Nem a TE rezsidet fogják kifizetni, hanem azt a rezsit, amit az otthoni munka okoz.

2022. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

"Nem a TE rezsidet fogják kifizetni, hanem azt a rezsit, amit az otthoni munka okoz."+



Világos. És hogy különítik el hogy a havi 5000 ft-os netből mennyi a céges használat és mennyi a privát hm?

elárulod?

Meg ki számolja ki hogy a laptop a töltője a printer a szkenner, a szünetmentes (az is van ám.. előírás) a világítás (mert az is kell ám) a telefon, a fejegység stb srtb mind mind céges használatú (is!!!) mennyit fogyaszt 8-10 órában?

KÉplet számítás erre?

Hm? Na? Madár? Erre valami?

2022. szept. 6. 19:48
 29/32 A kérdező kommentje:

Ja és kell ám a fűtés is ha itthon vagyok (egyébként nem menne, 0-ás lenne a termo...) hm? Na?


Hát akkor nézzük. Telefon net villany fűtés 90%ban a céget terheli majd nemdebár? Hiszen miatta van a fogyasztás 90%-a....

(a telefon esetében meg a 100%-a mert én aztán 1 ft-ot nem telefonálok...)


Na ?Madár? erre valami?

2022. szept. 6. 19:50
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"Madár?"

Na látod: NEKED ezért nem fizetnek. Mert belekötsz még az élő fába is.


"a havi 5000 ft-os netből"

Jobb helyeken 50%

Ja, és csak a net, a tv díjat azt ugye te fizeted.


"a laptop a töltője a printer a szkenner, a szünetmentes (az is van ám.. előírás) a világítás (mert az is kell ám) a telefon, a fejegység stb srtb mind mind céges használatú (is!!!) mennyit fogyaszt 8-10 órában?"

Ezt komolyan kérdezed?

Ez mind adott, könnyedén számolható.


"Telefon"

Ingyenes a részletező.


"fűtés"

Na, itt lehet egyezkedni. Amennyit tudsz igazolni és elfogadnak.


Tudod, itt azon múlik, hogy ha egy NORMÁLIS cég találkozik egy NORMÁLIS dolgozóval, akkor megegyeznek.

Egy ilyen ember viszont, mint te, eleve esélytelen: munkavállalóként is.

Ha pedig a cégnél ő osztaná a pénzt, akkor szintén, és akkor az a cég majd csődbe megy.

2022. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!