Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem furcsa az, ha valaki...

Nem furcsa az, ha valaki augusztusban kezd el dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 13:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa.


Nyáriszünet iskolákban van. Munkahelyen a szünetet az emberek össze-vissza veszik ki. Vannak, akik télen szeretnek nyaralni. Nyáron is mennek és működnek a cégek, így bármikor jöhetnek/mehetnek emberek.


Persze eltudok képzelni olyan kisebb cégeket, ahol ezt a rugalmasságot nem tudják megengedni maguknak, mert nincs annyi dolgozó. Szerintem a multiknál lényegtelen. Kis cégeknél meg az aktuális állapot dönt. Gondolom, aki intézi a felvételedet, az tisztában vele, hogy ki mikor szeretne menni szabadságra és kalkulál vele.

2022. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Most attól félsz, h csórónak néznek, h augusztusban beállsz dolgozni? Vagy nem értem. Akkor ezentúl minden nyáron felmondasz, h szabad legyen a nyár aztán ősszel megint jöhet a melókeresés? Lol nagyon fura vagy
2022. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztus 29-én kezdtem :DD
2022. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Aug 21-én kezdtem az új helyemen. Már júliusban elkezdtük lepapírozni, de csak egy hónappal később lett helyem.
2022. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az? Én július 28-án kezdtem.
2022. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi különbség volt esetleg, hogy az interjún szolìd ujjatlan nyári ruhában volt a HR-es, és a főnöknőm.
2022. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mert nem minden munkahelyen van uborkaszezon augusztusban. Sőt amilyen munkafolyamatok vannak nálunk, egy csomó egységnél más-más hónapban van a legdurvább munkamennyiség + folynak projektjeink nyáron is.
2022. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 2002 augusztusábam kezdtem. Benne is van az önéltrajzomban. Az elmúlt 20 évben nem származott hátrányom belőle. Bár egyszer állásinterjún olyan fura volt az egész. Most hogy mondod átjavítom szeptemberre. Tuti ez volt...
2022. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj mert miért is?

Nekem pl. olyan volt, hogy Karácsony előtt vesztem össze a főnökömmel, és dec. 24-i nappal mondtam föl.

(pedig hát az meg a szeretet ünnepe..... állítólag)

És akkor mi van?

2022. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. Slay
2022. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!