Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a velemenyetek a tobb...

Jácint78 kérdése:

Mi a velemenyetek a tobb muszakos munkahelyrol?

Figyelt kérdés
Dolgoztam ilyen helyen de nem voltam kitarto es ingerultte valtam a hajnal 3 orai ebredesek miatt .delutani kenyszer szunyokalas sem segitett semmire nem volt idom orultem ha haza ertem pihenni es elokeszultem a masnapra

2022. szept. 8. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Nehez lehet
Nem vallalnam mert..
Kiprobalnam
Tapasztaltam...
Igy szoktam hozza...
Van az a juttatas amiert ujra probalnam
Van erre tanacsado
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenesen szerintem tűrhető (30 alatt pár évig), de hosszú távon teljesen kikészíti az embert.

De az mindenképp előny, hogy nap közbe tudsz ügyet intézni. Nyilván úgy értem ha éjszakából jössz vagy mész majd vagy ha nem osztottak be. Bank, Posta, Okmányiroda, szerelőt tudsz fogadni, tömeg nélküli bevásárlás stb.

2022. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy csinálnám, nem rabszolga vagyok én. Tanulni kell, és akkor nem kell menni 3 műszakos gyárba szívni
2022. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1,5 éve műszakozok,nincs nagy bajom vele sőt éjszakásban alszok a legjobban pedig nem vagyok a sokáig fennmaradós típus.A plusz pénz tök jól jön és azt se felejtsük el hogy ha egy munkahely több műszakot tart az többszörösére növeli a betöltendő pozíciók számát,több embernek ad munkalehetőséget.

Nekem azzal van bajom hogy itt folyamatos 3 műszak tehát van hogy hónapokig hétköznapra esik a szabadnapod úgy pedig nehéz előre tervezni.Hosszútávon nekem is egy nappalos beosztás lenne a célom de azzal is megelégednék ha legalalább néhány héten belül mindig lenne szabad hétvége.

2022. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. éjszakai bagoly vagyok, úgyhogy imádom az éjszakás és a délutáni műszakokat is. (Irodai munka, call center). Az is jól jön, hogy néha 1-1 hétvégi nap ledolgozása helyett hétköznap van szabadnapom és egy csomó mindent tudok intézni. A műszakpótlékokról nem is beszélve. Nyilván családosoknál (gyerekekkel) nem szerencsés.
2022. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hello.. kerdes kiiroja vagyok.. koszonom a valaszokat szavazatokat ...

Sok sikert a penz kereseshez

2022. okt. 6. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem csinálnám, legfőképpen az egészségem miatt. Vannak ugyanis olyan időszakaim, amikor nehezebben megy az elalvás, a műszakozás csak rontana rajta.
2022. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 muszakba vagyok, nekem az 1 muszak nem jo, nem akarok minden nap 6:30-kor kelni, delutanosba meg legalabb alhatok reggel
2022. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!