Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne vegyék...

Mit tegyek, hogy ne vegyék rajtam észre az emberek hogy félős vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából a természetem szélsőséges. Nem félek senkitől már, de mindig kiszúrják egyből, hogy valami gáz van velem. A gáz igazából az hogy depressziós vagyok.. Viszont a helyzet most olyan, hogy muszáj ismét emberek közé mennem, mármint mennék dolgozni. A szélsőségest úgy értem, hogy úgy nézek ki, mint aki félős, de igazából az elfojtott agressziómat bármikor ki tudnám engedni, ha azt akarnám. Tehát nem félek, csak úgy látják rajtam. Már nem birom ki itthon a családomat, nem is a fizetésre van szükségem. Hanem csak hogy ne legyek itthon. Anyámat már nem birom ki.
2022. szept. 10. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kanalizáld az elfojtott agressziót és frusztrációt a ragadozók mosolygós, proaktív, optimista álarcába. Én is így szoktam, ha muszáj. Alapból szocfób vagyok, de amikor a depresszió is betársult mellé, olyan szinten megutáltam a környezetem, hogy már nem tudtam miattuk szorongani, és sokkal könnyebb volt ezt a társadalom által preferált maszkot hordani. Mintha szociopata lennék.


Az kevésbé számít, hogy csendes vagy vagy sem. Az a lényeg, hogy mutasd magad határozottnak, mosolygósnak, megingathatatlannak. Ha segítőkész vagy, azzal mások problémái felé tereled a figyelmet.

2022. szept. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudsz elköltözni?
2022. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!