Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek a...

Milyen munkát keressek a betegségemmel?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám van, és introvertált vagyok. Az utóbbi egy évben sikerült kikászálódnom belőle, de pár hónapja kijártam az iskolát egy barátom nem maradt, és újra felemésztett ez a szörnyű borzadály. Voltam már pár munkahelyen, néhányat azért hagytam ott mert egyszerűen nem éreztem jól magam a társaságban, egyszerűen nem bírom elviselni a társas kapcsolatokat, amikor meg barátkoznék elzárkózom. Nem tudom leküzdeni. Fenn kell magam tartani, nem akarom hogy a szüleim tartsanak el de nem tudok mit kezdeni a betegségemmel. Mindenképpen vissza akarok menni a suliba, de nem gimis voltam hanem szakmunkás még a gimis felvételit sem tudnám megírni rém gyenge vagyok a matekban. Kilátástalan vagyok, már az is eszembe jutott hogy inkább leugrok egy hídról semmit nem érő életem van.


18/F



2022. szept. 14. 13:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Gondolom nem értetted :) Felesleges pénz alatt nem szó szerint értettem, hogy felesleges lenne erre költeni, hanem arra hogy nincs rá pénzem ami volt az elment arra ami létfontosságú, ennivaló és számla. Elment minden a háztartásra, és szerintem jól döntöttem amikor 5 kg krumplit vettem abból az ezresből, érted. Köszi szépen, de nem fővárosi vagyok.
2022. szept. 15. 10:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész a pszichiátriai gondozóba, és indokoltnak tartják, simán felírják TB-re a pszichológust! Ez nem pénz kérdése! Nyilván egy magánpszichológus többet tudna veled foglalkozni, de azért nem szabad kizárni a TB-s vonalat sem. Azért ne úgy állj hozzá, hogy az összes kórházi, állami pszichológus sarlatán, vagy nem csinál semmit.

Amúgy ugyanezek a pszichológusok vannak a magánpraxisban is, vállalkozóként...

2022. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat, hidd el nem gondolom úgy hogy feleslegesek a pszichológusok, szerintem mindenkinek kellene. Azzal viszont vitatkoznék hogy nem pénz kérdése. Nézzétek, nem vagyunk rossz anyagi helyzetben de példának okáért a mai árakkal, illetve azzal hogy beköszönt a fűtés szezon valljuk be, a magyar háztartások nagy része szorult helyzetbe kerül. Egy Cola, egy szeletelt sajt, egy csomag szalvéta, egy karton ásványvíz múltkor 2900-ft-ba került, és ezekből az olcsóbbakat vettem a Cola az ami eredeti volt. A háztartásom bőven 200 ezer forint felett keres, de így is elfogy a pénz mint másoknál. Utoljára moziban is egy éve voltam körülbelül. Visszatérve a szociális fóbiámra, érzem hogyha kapok támogatást esetleg lesznek barátaim, képes leszek legyőzni. Viszont a kérdésre koncentrálva, még mindig nincs állásom.
2022. szept. 15. 10:44
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13: de nem értetted meg, hogy az állami / TB-s pszichológus INGYEN van...???
2022. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ó igen, azt nem említettem de igen MEGÉRTETTEM HOGY INGYEN VAN, majd utána nézek.
2022. szept. 15. 10:55
 16/20 anonim ***** válasza:

Megértetted, de mégis erről írsz dagályosan, hogy miért pénz kérdése...


"Azzal viszont vitatkoznék hogy nem pénz kérdése. Nézzétek, nem vagyunk rossz anyagi helyzetben......."

2022. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Általánosítva értettem a pénz kérdését, de oké.
2022. szept. 15. 11:03
 18/20 A kérdező kommentje:
Beadtam a jelentkezésemet egy hangulatos kis kávézóba, ahol remélhetőleg a pékárukkal fogok foglalkozni. Drukkoltok?
2022. szept. 16. 10:15
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem drukkoltatok, már találtak mást xd
2022. szept. 16. 17:54
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan meló kell, amit lehet home office-ban csinálni, esetleg az éjjeliőr még jó lehet. Vagy elmész egyetemre, és okos leszel.
2022. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!