Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen hogyan alakulhat...

Munkahelyen hogyan alakulhat ki a szerelem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem szeretnek az emberek onnan ismerkedni több okból kifolyólag.
2022. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez jön magától ha akarod ha nem.
2022. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Összejönnek, szétmennek, egyikük távozik a cégtől, vagy marad, de örök feszültség lesz köztük.

Van 10% esély, hogy nem így lesz, de az esetek döntő többségében ez zajlik le.

2022. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Simán. Az én környezetemben a legstabilabb házasságok és párkapcsolatok zöme munkahelyi ismeretségből alakult ki. Elvégre sok időt tölthetsz a másik emberrel, látod egy csomó különféle helyzetben,van idò és alkalom megismerni.
2022. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy, mint bárhol máshol.
2022. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez nagyon gáz, én munkahelyen nem flörtölök, ez alapelv. Gondolom ezek nagyon introvertált emberek és máshol nem tudnak ismerkedni. Elég ciki lenne, ha szakítás után is egy légtérben kéne maradnunk.
2022. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

#6 felnőtt emberek ezt meg tudják oldani és kezelni. Igen, introvertáltak vagyunk és? akkor maradjuk örökre egyedül.


Gáz az, hogy elszalasztasz egy lehetőséget... gyökér alapelvek miatt.


szerencsére nem így tettem. Feleségemet a munkahelyen ismertem meg.

2022. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
#7 ha nem egy részlegen vagy csapaton belül dolgoztok, akkor nem gáz. Máskülönben viszont az. Le lehet pontozni, attól még így gondolom. Munkahelyre dolgozni szokás járni, nem párt keresni.
2022. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Én egyik munkahelyen sem vonzódtam senkihez. Együtt dolgozunk, és ennyi. Nem akartam sosem senkivel több időt tölteni, mint amennyit a munkahelyen muszáj.


Aztán kb. a 10. munkahelyemen dolgoztam már fél éve.

Egy részen (ahol még további 20 ember dolgozott velem együtt) volt fickó, aki eleinte nem is volt szimpatikus. Sőt, kezdetekben tartottam tőle, mert ridegnek tűnt :D

Aztán fél év után valami kezdett megváltozni a véleményem róla.

Egyre többet beszélgettünk, és kerestük egymás társaságát.

1 év után már munka után is csináltunk közös programokat.

És én akkor lettem szerelmes a saját kollégámba. Vagyis nem is jó a kifejezés: az emberbe lettem szerelmes. Mert ha hajlamos lennék arra, hogy munkahelyen könnyen bepasizzak, akkor

1.: Az előző 9 munkahelyemen miért nem éreztem senki iránt érdeklődést?

2.: Ezen a legutóbbi munkahelyen miért pont abba lettem szerelmes, aki eleinte nem is tetszett, még csak nem is az esetem külsőre?

3.: Ezen a munkahelyen miért pont őt szerettem meg? Volt rajta kívül még vagy 30 ember a részen.


Szóval szerintem én az embert találtam ott meg. Nem mint kollégát.


(Azóta egyébként más miatt, de munkahelyet kellett váltanom. Nagyon hiányzik az a srác. Minden nap gondolok rá. Néha még üzengetünk egymásnak, de azért észrevehető, hogy eltávolodtunk egymástól :( )

2022. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%
Sajnos nagyon könnyen és gyakran az egyik vagy másik fél házas is!
2022. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!