Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt màr olyan, hogy olyan...

Volt màr olyan, hogy olyan szinten megaláztak munkahelyen, hogy pszichológushoz kellett menned?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Volt, hogy elgondolkoztam rajta, de végül sikerült magamban ezt lerendezni. Sajnáltam volna még erre is pénzt költeni, épp elég volt, hogy felmondtam...
2022. szept. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én simán visszaaláztam és ki is rúgtak. Az anyjukat alázzák. Mondtam később. de én voltam az erősebb:)
2022. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kellett volna, de felmondtam azonnalival és elrendeztem magamban a dolgokat néhány hónap alatt.
2022. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
60%

Tizenévet dolgoztam egy helyen, idegroncs lettem, 2 éve elküldtek, azóta is heti szinten pszichomókushoz járok, és 3 féle antidepit szedek....


az állapotom most sokkal rosszabb mint amikor eljöttem mert amikor eljöttem még azt HITTEM van remény a javulásra. most már tudom hogy SEMMI remény.

2022. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Beteg féltékeny fóbiás exeim vágtak ilyeneket néha a fejemhez, mikor nem tűrtem azt hogy magyarázkodnom kell abeteg kitalált fantazmagóriáik miatt, kisebbségi komplexusosbarmok és rendszerint még ők küldenének engem pszichológushoz.

Én meg simán szakítok. (Mentális sérültekkel képtelenség együtt élni vagy járni is)Problem solved.kínozzanak mást a beteg kombinációikkal meg artikulátlan üvöltözős vádjaikkal.

2022. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

engem nem alaztak meg, de kb. le voltam sz#rva allandoan, semmit se kezdemenyeztek, semmi visszajelzest nem kaptam szakmai gyakoskent, egy meetingen se reagaltak, olyan melot kaptam amibol aligha tanultam barmit is, volt egy ket parasztsag a reszukrol, asztalrugdosas ebednel,mert nyomkodtam a telomat, a menedzserrel ketszer meetingeltem kb. elso hovegen ,meg amikor felmondtam masik ho vegen.

Ezido alatt depis lettem meg kijott rajtam egy szorongasos zavar, es emiatt jarok kezelesekre. Ugyan ez nem a szar melohely feldolgozasa, de munkahelyi ido alatt romlott le full az allapotom, meg demotivalodtam teljesen.

2022. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Engem az irányítás mániások (nárcisztikus?) mindig megtalálnak. Valamiért bevonzom őket. Túl kedves vagyok?


Egyébként nem, még nem volt ilyen. Pár hónap, max 1 év nekem elég, hogy lerendezzem magamban. Otthagyom őket, oldják meg egymás közt.


Lehetne szerintem olyan munkahelyeket csinálni, ahol összerakják az ilyeneket.

Külön rakni az önfeláldozókat, külön az elfajzottakat, nárcisztikusokat 🙃

2022. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
A nárcik valahogy nem jönnek ki egymással. Érdekes az hogy a nárcik rendszerint utálják kerülik a másik nárcit.
2022. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Volt ilyen, multinál, fél évig bírtam (a fizetés nagyon jó volt, csak ezért). Nálunk mobbing volt, konkrétan három h...e p...csa összefogott, behergelték egymást, hogy kikészítenek (fejükbe vették, hogy a kedvenckéjüket "miattam" nem veszik majd vissza gyes után, mert közben engem felvettek, és még a végzettségem is magasabb, gyakorlatom is több).

Fél év után felmondtam, de utána pszichológushoz jártam, míg újra össze tudtam rakni magam. Munkahelyre azóta sem mertem jelentkezni sem, de szabadúszó adószakértő vagyok, úgyhogy megélek belőle. (Közben hallom barátnőktől, ismerősöktől, hogy vannak egész jó munkahelyi közösségek, számomra hihetetlen ez már sajnos.)

2022. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Többször is gondoltam már rá (és kellett is volna...) de mindig sajnáltam rá a pénzt.

Pár hónap alatt mindig sikerült lerendeznem magamban.


Tapasztalataim alapján vannak egész jó munkahelyi közösségek is, de ha újként bekerülsz valahova ez óriási lutri!

2022. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!