Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltàl màr munkahelyi mobbing...

Voltàl màr munkahelyi mobbing (zaklatàs, megalàzás) àldozata, bírósàghoz fordultàl, hogy oldottad meg?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondtam, 6 hónap után:(
2022. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de nem se pénzem se energiám nem volt perelni.


Semmiféle bizonyítékom se volt, és egy huszonakárhány éves szava egy idősebb felsővezetőé ellen? Nem lett volna eredmény.


A cég becsődölt, szóval csak fél évem volt.

2022. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munka. Amikor már komolyabban kezdett elegem lenni (már receptre kapható nyugtatókat is szedtem), pont jött egy leépítés, és engem is elküldtem, annyira nem bántam. (Akkoriban még úgy volt, hogyha te mondtál föl, akkor nem járt segély.) Ha nem küldenek el, valószínűleg megpróbáltam volna átkérni magam a másik műszakba.
2022. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
elküldtem=elküldtek
2022. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos másfél évig igen. Tanulmányi szerződést köttettek velem, amiben sajna benne volt hogy ha hamarabb mondok fel milliókat fizzethetek.

A javaslatom: a haragtartásnak semmi értelme, engedd el a mobbingot, úgy gyorsabb feldolgozni.

2022. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Diákként igen, gyári munkán. Sajnos megtudták, hogy egyetemre járok és onnantól kezdve folyamatosan beszólogattak, megették a kajámat (szerintük aki egyetemista, az mind elkényeztetett kis r1banc és úgyis tele van pénzzel - bár jó kérdés volt, hogy akkor mégis mit kerestem éjszakai műszakban, de ehhez ugye már nem volt elég agysejt...), gyakran szabotálták a munkámat. A diákszövetkezetben szóltam de leszarták, azt mondták, hogy szóljak vissza. Kilépni nem mertem, mert akkor épp nem volt más és muszáj volt dolgoznom, különben mehettem volna az utcára. Ez 2 helyen fordult elő, egy műanyaggyárban és egy mosodában, végül ahogy találtam más helyet, léptem mindkét helyről.
2022. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!