Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azoknak tenném fel a kérdést,...

Azoknak tenném fel a kérdést, akiknek van munkájuk. Ti nem féltek, hogy kirúgnak benneteket? Mikor felvesznek titeket egy új munkahelyre, hogyan nyugtatjátok meg magatokat, hogy ne izguljátok magatokat szét?

Figyelt kérdés
Ti milyen gondolatokkal kezelitek ezt a szorongást? Mert a gondolkodásunk a viselkedésünkre is kihat, ugye?

2022. okt. 7. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Őr vagyok, de mindig máshol, más cégnél. Dobàlnak össze-vissza az országban is, meg a cégek között is. Sokszor bejelentenek, kijelentenek, efóznak, stb. Most teljesben vagyok, de ha itt vége a melónak megint megyek haza, otthon leszek. Azt tervezem, hogy már több helyre nem is megyek. Nem vonz már ez a nyomorult élet. Nyomorgàs egy szakadt lakókocsiban, elviselni ezt a félkegyelműt, aki elvileg a kollégám, stb. Utálom. Megyek fix helyre.

Szóval, ha kirúgnak, akkor kirúgnak, nem érdekel. Úgyis egy pár hetes mindig csak a meló, aztán megyek haza egy pár hétre megint, csak most már úgy megyek haza, hogy keresek fix helyet.

Rúgtak már ki, nem hat meg az ilyesmi. Általában 2-3 hét múlva már találok másik helyet, és ennyi, pedig nem pesti vagyok.

2022. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem izgulok mert már elég sokszor kirúgtak úgyhogy hozzá vagyok szokva.

Amiatt nem aggódom, hogy találok-e munkát csak az a kérdés milyet.

Ha mást nem dobozokat és árut mindig kell pakolni.

Nem is igazán bánnám ha mostani helyről elküldenének, legalább járna végkielégítés.

2022. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem félek, holott tudom, hogy januártól lapát.

Eleinte szar volt, de tudomásul vettem. Aztán majd vagy újrakezdek valahol, vagy nem.

2022. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!