Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen ostoba a legtöbb...

Miért ilyen ostoba a legtöbb vezető?

Figyelt kérdés

Mármint oké, értem én.. hogy profit a lényeg meg minden.


De egyszerűen szerintem az, hogy ki milyen vezető az annak is a kérdése, hogy ki milyen ember.


Egyszerűen nem fér az agyamba, hogy lehet valaki olyan vezető hogy nem az van előtte, hogy "normálisan beszél az alkalmazottal, ha lehet akkor segít neki, ha lehet akkor valami jutalommal motiválja, hogy jobban és jobb kedvel dolgozzon" hanem pont az ellentéte... "bármi történik akár az alkalmazott hibája akár nem akkor ordítás van, ha lehet akkor 10 Ft-t nem fizetünk ki, mert jobb hogyha lehúzza a saját dolgozóját és tényleg ez a mentalitás, hogy az utolsó forintot is sajnálja és megy a pampogás, hogy mennyibe kerül a cégnek a sok alkalmazott és feszültséget szít, ha bent van.. mert olyan megjegyzéseket tesz, hogy itt csak ő dolgozik és ő keresi meg az alkalmazottak bérét stb"



Szóval miért???????


Dolgoztam kb 6 helyen életemben. Mindenhol volt ilyen dilettáns idióta beteg ember a vezetőségben.


Olyan helyen is dolgoztam ahol nem voltam nyilván tulajdonos, de 5-6 ember dolgozott alattam és soha a büdös életben nem voltam ilyen beteg agyú.


Tényleg kiakasztó, hogy nálunk annyi de annyi munkahelyen szarba se veszik az embert és nem az az alap állapot amit írtam, hanem kb arra mennek ,hogy tudnak veled jobban kiszúrni.


Ti is tapasztaltatok hasonlókat?


Egyik ismerősömnek például a főnöke pénzt kér tőle, hogy bejelenti. Tehát ismerősnek kellett a bejelentés, hogy ne "napi" legyen hanem rendes 8 órás. Erre az volt a válasz, hogy 20.000 Ft-ért bejelentelek, amit a te saját béredből fizetsz ki. (havi szinten 20.000) Ez is milyen dolog? Korrupt szemét szarházi az ilyen, nem?


2022. okt. 8. 07:14
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Valószínűleg ezek gazdag szülők gyerekei pénzel mindent el lehet érni hiába hülye az illető amúgy szinte mindenhol jelen vannak ezek ritka a rendes főnök
2022. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert Magyarországon vagyunk 🤡🤡
2022. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkodom, hogy az ilyenek vajon tisztában vannak vele, hogy a dolgozók szemében g*ciláda bunkók, vagy olyan naivak, hogy úgy gondolják, hogy tisztelik őket.
2022. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Sztem lexarják, ki mit gondol róluk...
2022. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!