Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barátságot mikor szoktad...

Barátságot mikor szoktad felajánlani valakinek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha már bízhatok benne és kölcsönösen számíthatunk egymásra!
2022. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem FELAJÁNLANI szoktam, egyszerüen csak LESZNEK barátságok. Ezt a felajánlást nem tudom, hogy kell elképzelni!
2022. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Barátságot nem ajánlgatok, mert elmúltam 4 éves, hanem kialakul. Ha valakivel úgy érzem, hogy sok a közös pont az aktuális közegen kívül is, akkor elhívom külön programokra. Ha az is pozitív élmény mindkettőnknek, akkor lesz több ilyen program is és nyilván több bizalmas dolgot is megosztok azzal, akivel több időt töltök együtt, főleg a szabadidőmben. Így lesz ebből barátság.
2022. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nemá' hogy felnőttként is megkérdezed, hogy lesztek e barátok!? Kisujj eskü is van ilyenkor, vagy csak "becsszóra" megy a dolog?
2022. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általános iskola első napján volt ez a sptratégiám. Az akkora legjobb barátomat, úgy szereztem, hogy megkérdeztem tőle bármilyen interakciót megelőzve, első látásra, hogy "Leszünk barátom?" és erre az volt a válasza, hogy "Igen".


A felnőtt világban már nem így megy ez a dolog. :D

2022. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Te Tegnap érkeztél a bolygóra?

Tanulmányozd még egy kicsit az itt lakókat.

Az emberek nem így működnek, hogy "felajánlják" egymásnak a barátságukat.

2022. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Amikor a felmondási időmet töltöm. Ex-kollégával már szívesebben haverkodok.
2022. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs hogy felnőttek megbeszélik és felajánlják egymásnak a barátságukat:) Kialakul magától és mire észbe kapsz már egyre több a közös program.Megbeszélés alapján kicsit fura volna hogy "na mostantól akkor mi barátok vagyunk":)
2022. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: 7-es vagyok, nálam ez úgy szokott kinézni, hogy odavetem "Ha gondolod, maradhatunk kontaktban, és összefuthatunk néha."
2022. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem hiszek a mh-i barizgatasban. Max. ismeros, de baratsag szerintem necces.. Szerintem jobb a kellő távolság.
2022. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!