Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgyérzem kiégtem, mit lehet...

Úgyérzem kiégtem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg két munkahelyem van.

A fő állásom:polgármesteri hivatalnak vagyok a postása.

A mellék állásom: éjszakai csomag (újság) futár vagyok. 6 órát vezetek.


A problémám az idő beosztással van.

Éjjel 11:45 indulok és reggel fél 6 és 6 között érek haza fáradtan.

Utána alszom egy kicsit és 10:00 kötül megyek fel a hivatalba, ott 15:00 kor végzek.

Azt hozzá kell tenni, hogy szombaton éjjel is kell mennem tehát 6 napot dolgozom.


Este indulás előtt nem merek alundni, mert félek hogy elalszom.

Ez miatt délután fáradt vagyok mert nem tudok egységesen 8 órát aludni.

A pénz nem rossz:a két állással 180000 + 237000 a pénz.

Csak azt érzem, hogy ki vagyok szívva. Sajnos a hétvégéim is elmennek azzal hogy pihenek.

31 éves férfi vagyok.


Azt nem tudom megmondani, hogy a futár munkám megmarad-e a válság miatt. A nyomdák milyen helyzetben lesznek később?

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Mit lehet tenni?



2022. okt. 10. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Megelégedni azzal, ami van tehát beosztani a kevesebb pénzt és örülni az alvásnak. Vagy széthajtani magad és a több pénzen majd vehetsz gyógyszereket, miután az alváshiány miatt lebetegedtél...
2022. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Lakásfelújítás előtt álltunk és kellett az extra bevétel, így 6 hónapig vállaltam egy részmunkaidős állást. Hát a felénél már vágtam a centit. Nem tudja az enber normálisan kipihenni magát, borzasztó. Gondold végig, hogy hol marad meg hosszútávon a munkád és keress valami más kiegészítőt, de ez hosszú távon nem fog jót tenni.
2022. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Fáradtan éjszakázni és 6 órákat vezetgetni nem túl jó. Mi lesz, ha baleseted lesz és mondjuk a vétlen sofőr + családja lesz az áldozata annak, hogy nem vagy vezetésre képes, kipihent állapotban?


Melyik melódat szereted jobban?


Tedd mérlegre, mert szerintem előbb-utóbb muszáj lesz választanod. Vagy majd a sors választ helyetted.

2022. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

És a polgi hivatalban 5 órás munkára kapsz 180 ezret?!?!


Hogy a francba csípted meg ezt az állást??

2022. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Voltam hasonló helyzetben. 6 hónapig kenyeret szállítottam ki. Hajnali 1-kor indultam itthonról. Hétfő-szombat napi 230km-t vezettem. Szóval hajnali 1-kor indultam. Megrakodtam a furgont, irány a boltokhoz. 7 körül értem a telephelyre, onnan mentem a másik munkahelyemre. 8-tól 16:30-ig ott dolgoztam. Aztán mentem haza. 6-7 körül alvás amennyi sikerült. A szemeim bánták. 1,75-ös szemüveg kell az olvasáshoz. Egésznap kovályogtam. Nem lehet hosszú távon bírni.
2022. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4# 8 órára vagyok bejelentve. Hivatalosan fél 8 kor kezdek. Csak soha nem keres senki. A küldeményeket ki viszem időben.

Mikor elkezdtem csinálni akkor 4 órás voltam sima minimálbéres alkalmazottként. Aztán a kollégám elment és a munkáját és az ő 4 óráját megkaptam így lettem 8 ás. Idő közben közalkalmazott lettem.

Leszázalékos papírral kaptam meg az állást. Azért itt is vannak durva napok, a határ idők miatt de nem vészes.

2022. okt. 10. 22:53
 7/19 A kérdező kommentje:
5# Te mennyit kerestél a kenyeres melóval?
2022. okt. 10. 22:54
 8/19 A kérdező kommentje:
Talán még az miatt vagyok feszült az éjszakai melónál mert saját kocsival kell menni, nekem kell fentartani.
2022. okt. 10. 22:56
 9/19 A kérdező kommentje:
Leginkább az zavar hogy nem tudom beosztani a napjaimat. Mert éjjel megyek dolgozni, és egybefolynak a napok.
2022. okt. 10. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Heti 36 ezerért szivattam magam. Habár volt rá okom. Akkor váltam, és így lekötöttem magam. Nem volt időm gondolkodni, mert folyton kész voltam a fáradságtól.
2022. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!