Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgyérzem kiégtem, mit lehet...

Úgyérzem kiégtem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg két munkahelyem van.

A fő állásom:polgármesteri hivatalnak vagyok a postása.

A mellék állásom: éjszakai csomag (újság) futár vagyok. 6 órát vezetek.


A problémám az idő beosztással van.

Éjjel 11:45 indulok és reggel fél 6 és 6 között érek haza fáradtan.

Utána alszom egy kicsit és 10:00 kötül megyek fel a hivatalba, ott 15:00 kor végzek.

Azt hozzá kell tenni, hogy szombaton éjjel is kell mennem tehát 6 napot dolgozom.


Este indulás előtt nem merek alundni, mert félek hogy elalszom.

Ez miatt délután fáradt vagyok mert nem tudok egységesen 8 órát aludni.

A pénz nem rossz:a két állással 180000 + 237000 a pénz.

Csak azt érzem, hogy ki vagyok szívva. Sajnos a hétvégéim is elmennek azzal hogy pihenek.

31 éves férfi vagyok.


Azt nem tudom megmondani, hogy a futár munkám megmarad-e a válság miatt. A nyomdák milyen helyzetben lesznek később?

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Mit lehet tenni?



2022. okt. 10. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a kitartásodért, de ezt nem szabad sokáig csinálni.
2022. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia



24/48ban dolgozok. 24elotti este korán fekszem mert másnap 5előtt kelek és aznap semmi alvás nincs szó szerint 24óra szolgálat. Majd onnan hazajőve 4óra alvás. Utána azon a fél napon meg a következő napon a családi boltunkban dolgozom. Utána újra 24. Kb havi 10x24 szolgálat meg ott a bolt. A szolgálat miatt kb havi 1 hvgm szabad ( de pl most 1,5hónapja nem volt hvgm)


A családi üzletben a fizu nem sok,de mást is kapok. A szolgálatba 1000ftot kapok nettó, de ezt ék tudom tenni. Emellett van rokkantnyugdíjam 150 korul

2022. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12es vagyok : el tudom tenni.
2022. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na, de hogy a francba tudtok dolgozni, ha rokkant nyugdíjasok vagytok ?!


Úgy értem, hogy azt tudom, hogy sok helyre kifejezetten megváltozott munkaképességűeket vesznek fel - gondolom, a kedvező adózás miatt -, de fizikailag mindezen munkavégzések, amiket itt leírtatok szerintem még egy egészséges embernek is sok lenne !


Hogy bírjátok mindezt rokkantként ??

2022. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

12es vagyok.

Azért a rokkantság nem feltétlen olyan rokkantságot jelent ami mondjuk fizikailag akadályoz q munkában ( mondjuk végtag elvesztés stb) hanem bizonyos érzékszervek %-OS mértékben károsodott vagy sérült. Pl hallasnál mondjuk a vizsgálat kideriti h mondjuk csak 70?%-os a hallásod és így is rokkantnyugdíjat kapsz, csak a serultsegi foktól függ mennyit. De ettől h 70%-ot hallasz tudsz dolgozni

2022. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: áá, értem! Köszi a választ, így már világos...
2022. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem merj aludni, legyen jó ébresztőd (van app, ami matek feladványokat rak rád, és hiba esetén folytatja rondábban a ricsajt)! Kipihenten nem kell aggódj, hogy nem kelsz fel idejében, meg a vezetés is "kicsit" nyugodtabb.
2022. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17# Az a baj hogy mélyen eltudok aludni és ha elalszom, akkor nagyon elalszom. És 45 percre van a hely ahol a csomagokat fel kell vennem.
2022. okt. 14. 12:51
 19/19 anonim ***** válasza:

Biztos van az az ébresztő :)

Mondjuk ha Tasker löki be a wifi konnektort arcba irányított kvarclámpával meg dallamos black metált üvölttető öreg házimozival, arra azért fel lehet ébredni.

2022. okt. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!