Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkednétek munkahelyen...

Hogy viselkednétek munkahelyen egy olyan új munkással, akivel már volt ismeretlenül rossz élményetek az utcán?

Figyelt kérdés
Mondjuk követett valamikor már az utcán vagy beszólt, és megmaradt bennetek az arca, emlékeztek rá, aztán új munkásként megjelenik a munkahelyen ahol dolgoztok. Elnéznétek neki a korábbi rossz élményt? Ha barátkozni próbálna veletek hogyan állnátok hozzá?
2022. okt. 13. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Az attól függ.

Ha én lennék a főnök, nem rúgnám ki, hanem minden áldott nap a halálba szivatnám és megaláznám, amíg fel nem mond vagy fel nem köti magát.

Ha csak kolléga, ...nos akkor is kitalálnék valamit, bosszút állnék az biztos.

2022. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Beszélnék a főnökkel. Megkérném, hogy vele együtt soha ne osszon be. Ugyanez áll olyan ex-kollégára is korábbi munkahelyről, akivel fasírtban voltunk, vagy akárcsak szívtam a linkeskedései (pl. agyba-főbe hiányozgatás) miatt.
2022. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a bosszúállás semmi jóra se vezet, "úgy tenni mintha nem történt volna a régi emlék".

Ha ismét elkezd valami hasonlót a munkahelyen, akkor lehet lépni valamit.


Aki azt írta, hogy "beszélne a főnökkel", mégis mit mondana neki? "Ehh, ez az alak 3 éve egyszer az utcánb eszólt nekem és most itt megjelent mint új munkavállaló!"...

2022. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Megpróbálnám megbeszélni vele a múltbeli konfrontációt és felajánlanám neki, hogy próbáljunk meg ezt követően tiszta lappal, normálisan folytatva viszonyulni egymáshoz.
2022. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
3: Igen, azt mondanám. Esetleg hozzátéve, hogy nem akarom, hogy elküldje, de nekem ne kelljen vele együtt dolgoznom. Ugyanígy, ha ex-kolléga, mondanám, hogy nem jöttünk ki jól.
2022. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Amennyiben kórosan gyagyás berögzött nyomi akkor áthelyeztetném őt - magam , de a múlt témáját nem hoznam fel sem neki sem a vezetőségnek. Cseréljen le mas beosztásba , de ha nem akadályoz a próbaidő és a feladatok lehet kifog a csókán .
2022. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Rendezni kell vele azt a nézeteltérést, majd megbeszélni vele, hogy ez egy munkahely, ahol együtt vagytok kénytelen lenni, dolgozni, viseljétek el egymást. Ebből lehet jó/rossz kisülhet, de a lényeg, hogy normalizálni kell a helyzetet.
2022. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!