Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsa ha valaki a munkába...

Furcsa ha valaki a munkába öli a bánatát, a munkába menekül az élete gondjai elől?

Figyelt kérdés
És csak a munkát látja egyetlen értelmes dolognak az életében. Sokan vannak így?
2022. okt. 24. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa és a munkával általában valami hasznosat csinál, ami a társadalomnak jó, szóval végső soron nem baj.
2022. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem fura...😅 egyetem mellett 48 órákat melózok a két diákmelós munkahelyemen, nettó 4-6 óra alvásokkal, szóval ja... pszichológusra időm sem lenne
2022. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint heti órákban 48
2022. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a munkában látom az értelmet, de paradoxon a helyzetem, mert egy nagyon xar munkahelyi közösségben kell helyt állnom. Nincs párkapcsolatom, ezért találtam fel magamat a munkában, de örömöt, értelmet nem feltétlen úgy add, ahogyan azt kellene... (F)
2022. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!