Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aggodjak vagy ne az uj munkahe...

Aggodjak vagy ne az uj munkahelyen ha nem tanitanak be nem adnak munkát meg ilyesmik mennek?

Figyelt kérdés

Ez évben 3 kollega ment el, én vagyok a 4.

Az egyik nem kerult képbe a feladataival es hanyag is volt nem érdekelte csak ugy atmenetre jott pár honapra. Kirúgták.


A másik a leltárba csöpoent ugy leterhelték, hogy hataridőket nem bírta, a korábbi évek káoszait pedig lehetetlen megoldani, kicsinálta magát idegileg felmondott.


A 3.rol nem tudok semmit.


Es vagyok én most.

Elméletben elmondtak ezt azt, amikkel nem kell foglalkozni, mert nincs is eszközmozgás szinte es leltar is csak évvégén lesz. Gyakorlatban semmit nem is tudok ezekrol.

Az elméleti részt kéne ugy tanulnom hogy kínai, mert gyakorlatban nem mond semmit sem.


Ezen kivül semmilyen feladatom nincs. Pár kollegának probalok besegiteni, de nemigen kérnek belole semmit


Az egy dolog hogy halálra unom magam, de már attól is félek h kirúgnak probaido utan!Az igazgató meg szinte rámbízza most, h csináljak tanuljak amit akarok, találjam magam fel, majd ha lesz leltar eszkozmozgás csak az fogja erdekelni de ezek sacc negyedéves dolgok csak.



#magamra hagyva #munkahely munka nelkul
2022. okt. 24. 10:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pozira vettek fel és milyen végzettséggel?
2022. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Kozgáz diploma szamviteli ugyintezo
2022. okt. 24. 10:25
 3/46 anonim ***** válasza:
80%
és ezzel leltározol ?!
2022. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
72%
Arra tökéletes, hogy más állás után nézz
2022. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Hogy leltározás címen mit értenek, nem tudom, de szerintem a programba való felviteleket alátámasztani a pénzugyi zárásokat a leltári jegyzőkönyvekkel.

Illetve gőzöm sincs errol sem, de programban kell(ene)dolgoznom.

Állománynövelés csökkentés, selejtezés, kivezetések, beruházások módosítása, kis értékűek vezetése külön, leltári számot adni,

Illetve ez eszkozmozgásokra is vonatkozik, aztán a konyvelés konzírozza es csak azután lehet kifizetni m ha vannak fizetendő számlák.


Habár még átfogó képem sem tiszta.

2022. okt. 24. 10:39
 6/46 A kérdező kommentje:

Értékcsökkenések.

Terítésmentes átadások, számlásak, vagyonkezelés, átminősítések.

Leltar keszlet/raktár tárgyi eszközök.


Elméleti anyagban ilyen kifejezések vannak hogy ezeket kéne majd csinalni.

2022. okt. 24. 10:42
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kérdezz, kérj segítséget, mert anélkül hogy fog menni?!
2022. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

De az sincs meg mihez kérjek segítséget?ez itt kezdődik.

Amugy segitőkész mindenki.

2022. okt. 24. 10:49
 9/46 A kérdező kommentje:
Nincs munka feladat kérés, semmi előttem.
2022. okt. 24. 10:50
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérj feladatot vagy netezz és várd meg, amíg kirúgnak!
2022. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!