Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt a munkalehetőséget elenged...

Ezt a munkalehetőséget elengedhetem vagy még esetleg van esély?

Figyelt kérdés
Voltam interjún egy cégnél, sajnos nem jött össze a pozíció, viszont felajánlottak egy másikat. Emailben jeleztem nekik, hogy köszönöm, egyben elfogadom az ajánlatot. Ez kettő nappal ezelőtt volt, azóta semmi. Jó eséllyel ez is bukó?
2022. okt. 27. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ismerve a magyar munkaadók "korrekt" hozzá állását, nem lepne meg különösebben...
2022. okt. 27. 18:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fűzz hozzá sok reményt. Közben nézelődj másfelé is.
2022. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, persze, tucatnyi kint van, csak azért ez már a pofátlanság új szintje, amikor felajánlják, hogy "gyere, Rezső! Jövök!", azt' mégis jön a ghosting.
2022. okt. 27. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok cégnél ez van

Mikor munkát kerestem úgy váltunk el az egyik interjú végén hogy oké akkor hétfőn kellene kezdeni majd telefonál pontosabb infókkal

Már ott gondoltam hogy ez csak egy lerázás az volt a bajuk nyilván hogy 30km-re laktam.


Aztán kb 1 hónappal később ír egy sms-t hogy mást választottak

Pofám leszakad.. mellesleg már rég dolgoztam az idő alatt😂

2022. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nulla, zéró tartás nincs az emberekben semmilyen szinten. És akkor csodálkoznak, hogy jaj, mennyire megbízhatatlan mindenki! Hát, kcsgkel nem is lesz korrekt az ember....
2022. okt. 27. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemetek, pedig egy perc telefon nem vágná földhöz őket, hogy emberszámba vegyék a jelentkezőt. Ez a viselkedés sokat elmond az adott munkahelyről.
2022. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az is intő jel lehet, ha ugyanaz a cég ugyanazt a pozíciót havi szinten hirdeti meg. Ott akkor már komoly gondok lehetnek a vezetőséggel is.
2022. okt. 27. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Sok helyen pedig kirják az álláshirdetést, holott már rég megvan a rokonságból a jelentkező. A másik meg tényleg az, hogy szeretik érzékeltetni, hogy mi átlag emberek senkik vagyunk, ők vannak a nyeregben. Épp ezért soha nem jelentkezek olyan helyre, ahova önéletrajzot kérnek.
2022. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdemes rákérdezni.

HR legtöbb helyen nincs a helyzet magaslatán, nekem sose küldik időben amit kéne de felhívom őket és utólag pótolni szokták.

2022. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!