Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki vezetőként gazdag, kiegyen...

Aki vezetőként gazdag, kiegyensúlyozott, telt testalkatú, de kedves tulajdonságokat sajátít el, emellett pénzzel biztosítja a köteléket a többi főnök között, de alapjáraton rengeteg fájdalmat okozott másoknak, akkor ő lelke mélyén kedves személyiség?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen módon ártott a másiknak, de ő mindig előnyösen jól érezte magát a bőrében, pedig követett el bűncselekményeket, mert hamis vádakkal illette sokszor a környezetét, de a legtöbb embert megnyerte, megvette magának. Ha eddig nem kapott érte semmit, de sok probléma van a cégnél úgy, hogy neki a hatásköre megoldásokat találni, de inkább olajat öntött mindig a tűzre, akkor érdemes a pozitív tulajdonságai felől megközelíteni az illetőt, ezáltal a szankciókat?
2022. nov. 4. 01:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen ember megjátssza csak a kedvességet míg az érdekében áll, hogy jobb pozícióba jusson, könnyebben elérje a célját. Ez nem kedvesség, hanem kétszínűség, tenyérbe mászás és haszonlesés. Én hiszek a karmában. Szerintem az ilyen emberek karmája... nos, nem áll jól a szénájuk...
2022. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem pl szivattak az osztálytársaim és bosszút akarok állni a társadalmon. Csak kétszínűség. A hatalomért bármit.
2022. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mai napig ő a legvidámabb a képeken is, pedig felelősség nem volt rajta, most is így lehet.
2022. nov. 4. 03:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi köze a teltségnek ehhez?

Vízautomatát kicserélték már?

2022. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!