Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szólnak be a munkahelyen?

Miért szólnak be a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Betanítás alatt vagyok, megesik, hogy semmit nem bíznak rám, csak elméletet.

Amikor kapok feladatot megkérdezem a határidőt amire ugy válaszolnak, "ez most kell csütörtökre, ugy sincs semmi dolgod, nem csinálsz semmit."

Es ezt ilyen elnéző oktato hangnemben. Miközben ők szablyák meg azt mikor mi a feladatom, mit adnak nekem.


Vagy a munkaugyesnek szoltam hogy a szerződést kérem szépen, mert kimaradt egy lap, a munkszerzodesemben csak a szerzodesem nincs, a munkakori leirás jogszabályi vonatkozások minden megvan csak a szerz nincs benne. Erre ő is ilyen lenéző hangnemben kozli, hogy márpedig odaadta(akkor benne lenne a papirok közt amiket kaptam), nem kezdtem el vele vitatkozni ezen, mert nekem csak az kellett hogy átkuldje vagy átadja, de rendesen rosszul esett, hogy meghazudtol.


Ilyeneket hogyan kezeljek?



#beszólás #meghazudtolások
2022. nov. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos a nem-Chad élet ezzel jár.
2022. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nők között.
2022. nov. 7. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor elnézést kérek. A nők alapból gonoszak egymással. Elképzelhető, hogy túlságosan dekoratív vagy hozzájuk képest.
2022. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekel mi van a munkahelyemmel kapcsolatban, mert amíg a vezetői szinten bajnokság folyik akár csocsó formájában, addig az alkalmazottak egy része kitermeli a profitot, aztán nekik kell szégyenkezni ezért.
2022. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogyan védjem ki az igazságtalan beszólogatásokat vagy meghazudtolást?
2022. nov. 7. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, hogy keresel egy normális munkahelyet, az itteni tapasztalataid alapján meg lebeszélsz másokat erről a helyről. Így idővel változhatnak a dolgok.
2022. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elég határozott.

Amikor beszólnak meg szoktam őket kérni, hogy ismételjék meg mert nem hallottam és farkasszemet nézek az illetővel.

Esetek többségében visszakoznak, hogy mindegy nem fontos, esetek egy részében átfogalmazzák vállalható hangnemre.

2022. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos max. annyi tudsz tenni, mint amennyit a 6os javasolt.


Most diplomás helyen dolgozom, de volt régebben pár érdekes munkahelyemen. voltam diákként közmunkás, tescoban árufeltöltő stb.


az a tapasztalatom, h magyarok többsége frusztrált, boldogtalan, és ezt másokon vezeti le, főleg azokon, akik gyengének látszanak.

A legrosszabb munkatársaim olyanok voltak, akikről sejthető volt, h soha az életben nem lesz normális munkájuk vagy magánéletük.

2022. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!