Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégám fogdos óvatosan...

Kollégám fogdos óvatosan normális ez?

Figyelt kérdés
Simogatja néha fejemet hajamat kabatomat hasamat vállamat. Én értem hogy ezzel mutatja ki a szeretetet. Nem szóltam semmit sem mert kicsit zizi a csávó. Szoktunk beszélgetni nem akar tőlem semmit. Csak ritkán másik kollègàk előtt csinálja.
2022. nov. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogdos meg megérint akkor igenis akar tőled valamit.
2022. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem szóltál semmit, úgy veszi, hogy beleegyeztél, és majd lejjebb is fogdosni fog.


"Én értem, hogy ezzel mutatja ki a szeretet."


Szerintem a te reakciód nem normális. Taperol a beleegyezésed nélkül, és neked nem esik le, hogy ez nem normális dolog? Ha berángat az öltözőbe, és jól megd.ug, akkor is azt mondod, hogy "én értem"?

2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
kérd meg, hogy ne csinálja, aztán mások előtt is kérd meg, végül, és tényleg csak ezek után nyomd fel
2022. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki ha nem tetszik.
2022. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!