Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj, hogy nem szeretnék...

Miért baj, hogy nem szeretnék Aldiban dolgozni?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetés egy ismerősömmel. Röviden annyi a történet, hogy megkérdezte, még az apám cégénél dolgozom-e.

Mondtam, hogy igen, de folyamatosan tanulok nyelvet meg mást is, aztán félig viccből hozzátettem, hogy „nem szeretnék itt kikötni”, és az Aldira mutattam. Ezen kicsit megsértődött, mert a nemtudomkije ott dolgozik, vagy mi tudom én…

Elnézést kértem, de így visszagondolva max. a stílusom volt kifogásolható, azt nem értem, miért akkora gond, hogy többre tartom magam annál, hogy mindenesként Aldiban dolgozzak, ahol kihajtják a belem.

Kétlem, hogy az ott dolgozók zömének lenne piacképes tudása, vagy komolyabb ambíciói.



2022. nov. 8. 10:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%

Örülj, hogy apadnak van egy cege es alkalmaz.

Masnak ilyen szerencseje nemvolt.

2022. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
68%

talán mert nem bírja a diplomás kis semmirekellők "bennem azért több van, semminthogy dolgozzak" beállítottságát... persze, tudom, nem nézed le a bolti dolgozókat, de fontosnak tartod minden körülmények között tisztázni, hogy te nem vagy ilyen alávaló ember és soha nem is lennél, mert neked csini kicsi baba papírjaid is vannak ám...

tudod a tisztességes, dolgozó felnőtt emberek nem szívlelik az ilyen kis elkényeztetett lusta majmocskákat.

2022. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

12:


az szövegértésed elég gyenge:


"bennem azért több van, semminthogy dolgozzak"


hol olvastál olyat, hogy nem dolgozom? vagy aki családi cégnél dolgozik, az mind a lábát lógatja?


"tudod a tisztességes, dolgozó felnőtt emberek nem szívlelik az ilyen kis elkényeztetett lusta majmocskákat."


tudod, amikor hozzád hasonló idősebb, számlátomást ideggyenge, nem túl képzettnek tűnő emberekkel találkoznom, akkor mindig elgondolkodom, vajon tudnák-e csinálni az én munkámat.

tudod, szakszöveget is fordítok, tervezőprogramokat is használok stb stb.


mert itt könnyű magyarázni, meg beszólogatni, hogy biztos nem csinálok semmit, csak vhogy lasszóval kell fogni olyan embereket is, akik képesek tisztességesen beszélni angolul, vagy megérteni egy szakszöveget.


szóval tőlem szidhatsz, nem zavar, mert tudom, h a hozzád hasonlók nálunk max. a szemetet tudnák kivinni :D

2022. nov. 8. 11:51
 14/33 anonim ***** válasza:
95%

Tessék, most is csak úgy vagy képes saját magad ambícióit és eredményeit prezentálni, ha a másikat leszólod.


Érted már, hogy nem az a gond, hogy Te nem szeretnél az Aldiban dolgozni?

2022. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%
Pedig az Aldiba elég jól keresnek. Bejutni se könnyű.
2022. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%
Te inkább maradj apád mellett. Ilyen stilusban beszelnel a kollegaiddal vagy netan egy gyarban a munkásokkal a parkoloban agyonvernének.
2022. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16:


köszi, de nem fenyeget az a veszély, hogy gyárban vagy hasonló helyeken kössek ki, ezeket meghagyom azoknak, akik nem beszélnek jól idegen nyelveket és nincs piacképes tudásuk.


ha az stílusom kifogásolható, akkor mi van, azokkal, akik itt szidni kezdtek ?:D pl a 13-assal. vagy veled, aki agyomveréssel jön?


de köszönöm szépen, hogy bemutatkoztatok. pont a hozzátok hasonló világra dühös, frusztrált, átlagos képességű emberek miatt nem szeretnék boltokban meg hasonló helyeken dolgozni.

fősuli alatt bőven elég volt a Tesco meg hasonlók.

2022. nov. 9. 08:13
 18/33 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, te annyira sötéte vagy, hogy a napfényt elnyeled.

Kivagy a tudásoddal meg, hogy mennyire értelmezed a dolgokat de hülye vagy mint a seggem lyuka.

Ilyen aroganciaval, kivagyisaggal maradj ott ahol vagy ne szennyezd mas környezetet.

Apuci majd eltart a semmiert.

2022. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

18: most erre megint mit kéne írnom?:) mondtam, h túlzottan nem érdekel átlag proletárok sértegetése.

azt nem sikerült felfognod, hogy senki nem tart el. ne rám legyél dühös, amiért gyárban dolgozol.

azt meg szintén nem tudom, honnan veszed, hogy a semmiért. már leírtam, miket kell csinálni, nem fogok mindent 10x elmagyarázni a hozzád hasonló egyszerű embereknek, ne haragudj.

2022. nov. 9. 12:25
 20/33 anonim ***** válasza:
52%
Mi is írjuk neked a dolgolat te sem fogod fel, így en sem vagyok köteles felfogni amit te irsz, menj szopogass meg egy kis apatejet, ha nem apad az utcat seperhetned meg a kukakat ürítened.
2022. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!