Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj, hogy nem szeretnék...

Miért baj, hogy nem szeretnék Aldiban dolgozni?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetés egy ismerősömmel. Röviden annyi a történet, hogy megkérdezte, még az apám cégénél dolgozom-e.

Mondtam, hogy igen, de folyamatosan tanulok nyelvet meg mást is, aztán félig viccből hozzátettem, hogy „nem szeretnék itt kikötni”, és az Aldira mutattam. Ezen kicsit megsértődött, mert a nemtudomkije ott dolgozik, vagy mi tudom én…

Elnézést kértem, de így visszagondolva max. a stílusom volt kifogásolható, azt nem értem, miért akkora gond, hogy többre tartom magam annál, hogy mindenesként Aldiban dolgozzak, ahol kihajtják a belem.

Kétlem, hogy az ott dolgozók zömének lenne piacképes tudása, vagy komolyabb ambíciói.



2022. nov. 8. 10:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy valami programban dolgozol atyagatya egy majmot beültetsz a gep elé és megcsinalja ugyanazt, 5 éves indiaiak levernek akarmilyen tervező programban es beszelnek még mellé 5 nyelvet, fejben derivalnak es integralnak.

Ugyh ennyit ersz. Apad mellől kiabalsz, a pór népre, hogy te mennyivel többet érsz.

Eld a vilagodat.

Nemertem, ha ennyire okos vagy akkor miert idejösz tanacsert ?

Ennyire üres a pucad, hogy masok megerősitese kell, hogy valamibe belekezdj?

Inkabb apuci kezet fogod mert az biztos, de szeretned elni a vilagodat mert beszelsz ameriakiul es tervezgetek, meg leforditod a wc-ülőke hasznalati utasitasat is, amit meg is ertesz. Gratulalok. Majd az élettől kapsz egy akkora pofont, hogy abba gebedsz bele. Nagyon dolgozol ha ide jarsz irogatni. Ugyh csak egy kis troll vagy semmi mas.

2022. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21:


miért vagy ennyire frusztrált? ha ennyire idegesítelek, miért nem törlöd a kérdést, és mész tovább?


"Ugyh ennyit ersz. Apad mellől kiabalsz,"


látom, borzasztóan zavar, h nála dolgozom. ha gondolod, bejöhetsz, állásinterjúra, az egyik szerelőnk úgyis segédmunkást keres maga mellé. amit én csinálok, az kétlem, h menne neked. tudod, ott nem elég toporzékolni.


"Nemertem, ha ennyire okos vagy akkor miert idejösz tanacsert ?"


mondjuk sztem semmi közöd hozzá, hogy én vagy más miért ír ki kérdéseket, erős szereptévesztésben vagy. de amúgy nem a hozzád hasonló átlagosemberek véleménye érdekel nyilván, hanem az értelmesebbeké.


"mert beszelsz ameriakiul es tervezgetek"


:D kíváncsi vagyok, mennyire beszélsz angolul. egyébként elárulom, hogy még jobban püföld a billentyűzetet: nem csak angolul beszélek.



"Majd az élettől kapsz egy akkora pofont, hogy abba gebedsz bele"


úgy látom, te már megkaptad azokat a pofonokat, ezért van kikészülve az idegrendszered.


"Nagyon dolgozol ha ide jarsz irogatni"


neked mi közöd ahhoz, h én ma dolgozom-e és mennyit dolgozom? inkább a saját életeddel foglalkozz, gondolkozz el azon, miért vagy ennyire dühös a nálad okosabb, magasabb pozicíóban dolgozó emberekre.

2022. nov. 9. 13:34
 23/33 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, nagyon fájta válaszaidat olvasni. Feltételezem, az ismerősöddel is hasonló stílusban beszéltél, így teljesen jogos, hogy kiakadt.

Egyébként nekem is van Aldiban dolgozó ismerősöm, akinek van piacképes tudása, csak itthon nem fizetik meg... Ezért dolgozik az Aldiban, mert ott jobban keres.

2022. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, ez ugyanaz az idióta, aki itt sorozatban írogat neked. Szerintem hagyd rá, fölösleges az időt pazarolnod, hogy válaszolsz neki.
2022. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"akinek van piacképes tudása, csak itthon nem fizetik meg... Ezért dolgozik az Aldiban, mert ott jobban keres."


tehát nincs piacképes tudása, ha lenne, nem az Aldiban dolgozna :D

2022. nov. 9. 16:29
 26/33 anonim ***** válasza:
55%
Tudod mi, el is mennék arra az állásinterjúra.
2022. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
Mérnökként itthon akár egy gyárban mercinél, audinál dolgozni se rossz, ámbár fizetés ugyannyi, mint aldiba dolgozónak. Tehát itthon tényleg nem fizetik meg a szakembereket. Semmilyen területen sem. Szóval tökre megéri az aldiba vagy konkurens cegnél dolgozni - kevesebb stressz, több szabadidő, pénz ugyanaz.
2022. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted a tanárok tudás és végzettsége például nem piacképes? Ismerősöm nem tanár, de nem tudom a pontos nevét a szakmájának, valamilyen vegyipari dolog.
2022. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
43%
Mikor mehetek állásinterjura ? Csavarhúzót megtudom külömböztetni a kalapácstól talán annyi elég kezdésnek.
2022. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem meg az az ambícióm hogy egy Lidl-ben legyek üzletvezető-helyettes. Egyetemen tanulok jelenleg, de nem fogok elhelyezkedni a szakmában, hanem maradok a munkahelyemen, ráadásul van felsőfokú nyelvvizsgám is. Miért olyan nehéz elfogadni, hogy valakinek ez az ambíciója?
2022. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!