Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj, hogy nem szeretnék...

Miért baj, hogy nem szeretnék Aldiban dolgozni?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetés egy ismerősömmel. Röviden annyi a történet, hogy megkérdezte, még az apám cégénél dolgozom-e.

Mondtam, hogy igen, de folyamatosan tanulok nyelvet meg mást is, aztán félig viccből hozzátettem, hogy „nem szeretnék itt kikötni”, és az Aldira mutattam. Ezen kicsit megsértődött, mert a nemtudomkije ott dolgozik, vagy mi tudom én…

Elnézést kértem, de így visszagondolva max. a stílusom volt kifogásolható, azt nem értem, miért akkora gond, hogy többre tartom magam annál, hogy mindenesként Aldiban dolgozzak, ahol kihajtják a belem.

Kétlem, hogy az ott dolgozók zömének lenne piacképes tudása, vagy komolyabb ambíciói.



2022. nov. 8. 10:26
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

30:


mondjuk a kérdésem pont nem az üzletvezetőkről és helyetteseikről szól, le is írtam, hogy nem vmi hasznos a válaszod.


sokat nem sikerült megértened a kérdésemből.. különböző ambíciók, jaja. csak mondjuk kétlem, hogy vkinek az az álma, h aldis mindenes legyen, nem épp a munkák csúcsa.

2022. nov. 18. 15:55
 32/33 anonim ***** válasza:
39%

Nem baj.

Az átlag magyar egy frusztrált kisember, aki nagy eséllyel sosem fog kitörni vagy normálisan kinézni.

Ha te mondjuk képzettebb és/vagy sportosabb vagy, és mondjuk helyén van az önbizalmad, az egyszerűbb emberek neked fognak esni. Néhány választ elnézve itt is ezt a jelenséget láthatjuk. Ha kimész az utcára, jobbára elgyötört fejű elhízott embereket látsz. Ezek az emberek persze hogy támadnak és megpróbálnak lehúzni a szintjükre, ha már ők egész életükben max. titkárnők vagy árufeltöltők lesznek.

2023. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.
jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!