Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aludtàl már el munka közben?

Aludtàl már el munka közben?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2022. nov. 14. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2022. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Aha.

Valamiért a céges bulikat mindig csütörtökre szervezik. Az elmélet az, hog ypénteken az ember már a haverjaival akar lenni, nem a kollégáival, nomeg a messzeélők esetleg hazautaznak akkor a hétvégére.

Ennek viszont az a következménye, hogy csütörtökön van egy féktelen party, pénteken meg munkanap.


Szóval péntek reggel még konkrétan részegen betámolygok az irodába, leülök, megpróbálok dolgozni. Iszom a kólát, eszem a chipset, semmi egyebet nem vesz be a gyomrom. Két kolégám délben hazamegy miután hánytak a WC-ben. Eleve páran be se jöttek, pedig nem vettek ki szabit:D

Nézem a képernyőt. Átlag ember nem is veszi észre mennyire vibrál a kép. De aki fostos másnapos az igen. 5 perc után elfog a hányinger, képtelen vagoyk tovább rajta tartani a szemem.

"oké, nekem jár negyed óra kávészünet!" - mondom, és gondolván tökmindegy, hog ykávézok-e vagy sem, a szünet az szünet, hátradőlök a székemen.

A kövektező amire amire emlékszem, hogy a teamleaderem vigyorogva bökdös, hogy "hahó, ébresztő, nem kéne dolgoznod?":D

Ráadásul a kollégáim egy halom képet cisnáltak rólam ahogy ott alszom:D

Valójában a szünetidőn belül voltam, szóval teljesen jogomban állt a dolog.

Az ebésdszünetre azért lementem a chill-szobába egy babzáskon elterülni, hogy ne piszkáljanak fel.


Azóta decembe rmindne pénteként kiveszem. nem tudom előre mikor van a karácsonyi buli, de nem kockáztatok:D

2022. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam. Isteni.
2022. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak home office-ban.


Adminisztrátor voltam, vagyis kb. semmi értelme nem volt a home office-nak, mert papír alapú szerződésekkel dolgoztam, viszont bőven behoztam egy félévnyi lemaradást a munkában, és valamiért otthonról kellett dolgozni. Nem volt semmi, úgyhogy ledőltem.

2022. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Portásként, biztonsági őrként sokszor, de ott szabad is volt.
2022. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor en vagyok a legjobb.

Én ide írkáltam mit tegyek ahhoz hogy ne aludjak el meg lementem sétálgatni szünetekben a munkahely elé

2022. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak suliban földrajz órán, dög unalmas volt.
2022. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy kicsit érdekes történet.


Még egészségügyi fősulira jártam. Ugyebár első év végén voltak kórházi ápolástani gyakorlatok a belgyógyászati részlegen. Azon belül is a kardiológián.


Ugyebár a gyakszit úgy kellett volna letölteni, hogy reggel 7től délután 3ig. Viszont az utolsó nap rávettük az osztályvezető főápolót, hogy hadd mehessünk éjszakára. Először nagyon ellenkezett, merthogy ezt nekünk tilos és nagyon megütheti a bokáját, de végül csak belement és ketten úgy csináltuk, hogy bementünk péntek reggel 7re szólni az oktatásszervezőnek, hogy megkezdtük a munkát és, hogy legyen szíves írja alá a jelenlétit délelőtt mert délután nagyon sürgős dolgunk akadt ami miatt 3kor azonnal el kellesz húzni a csíkot.


Az aláírást megkaptuk de mi eközben hazamentünk, majd este 6ra mentünk vissza a kórházba. Mivel 8 órát kell letölteni így hajnali 2 óráig kellett volna maradni. Igazából minden a megszokott módon haladt de nem igazán voltam hozzászokva az éjjeli műszakhoz és 10kor már olyanokat ásítottam, hogy majd leesett a fejem majd ezután már csak arra emlékszem, hogy bementem éjfélkor ránézni az egyik monitorozott nénire és közben a szobatársa mivel nem tudott aludni elkezdett velem beszélgetni, én meg leültem egy székre és valahogy innentől kezdve teljes képszakadás majd arra ébredtem, hogy arccal a földön fekszem és a társam akivel a gyakszit töltöttem megijedt és elkezdett kiabálni, hogy valami történt velem.

Én miután magamhoz tértem kinyögtem, hogy csak elaludtam de az egyik ápoló nem hagyta szó nélkül az esetet és felriasztotta az oktatásszervezőnket amiből hatalmas balhé lett, az osztályvezetőt elbocsátották, minket meg kirúgtak az egyetemről.


Hát ennyi.

2022. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Kimondottan munka közben nem, de órák közt szoktam szundítani 2-3 percet. (tanár vagyok). Viszont volt egy emlékezetes esetem. Továbbképzésen voltam, annyira unalmas volt, hogy nem tudtam nyitva tartani a szemem. Nagy zörejre ébredtem és arra, hogy a földön ülök. Szerencsére az utolsó sorban ültem (voltunk vagy ötvenen) és csak a körülöttem ülők látták mi történt.
2022. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban dolgoztam egy fémüzemben, kettő és három műszakban is. A háromban nem volt ritka, hogy éjjel kettő körül ledőltem, és csak négy-fél öt körül keltem fel. De ott mindenki ezt csinálta, volt olyan munkatársam, aki este 11-től reggel 5-ig aludt :)

Amikor a felmondási időmet töltöttem, akkor pedig a kettő CNC gép közül, amin dolgoztam, az egyiket már be sem kapcsoltam, de nem is szólt érte a főnökség. Beraktam egy jó három órás munkadarabot, elindítottam a programot aztán ledőltem egy raklapra és csak szunyókáltam :)

2022. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!