Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rámszálltak a kollégák a...

Rámszálltak a kollégák a munkahelyemen, most nem tudok más megoldást keresni. Mit mondjak a főnöknek, hogy beijedjen és erősítse a pozíciómat?

Figyelt kérdés

Nem tudok más munkahelyet keresni, ezt kéne megtartani.

Az a baj, hogy aki előkészíti a munkát nekem az szarik dolgozni. És folyamatosan rám mutogat, mivel én vagyok a folyamat végén, ha valami nincs kész. Hát amikor belenéztem a számítógépbe, hogy 1-2-3 hónapokig nyálazza a dolgokat, meg egész nap telefonál, nekem meg 1 hét alatt kell megcsinálni mindent és még le is vagyok tolva, akkor kicsit kiakadtam. De hiába magyarázom a főnöknek, annyira durván összefogtak és rámszálltak meg mondogatják, hogy miattam van meg mással könnyebb lenne dolgozni, meg keressen mást, hogy már félek.


nem tudom mit mondjak neki, lebegtessem meg, hogy ha nem teszi helyre a díszpintyeit akkor tényleg más csapatnak fogok dolgozni? Az én munkámmal és tudásommal nincs baj, az a baj, hogy kell ezeknek valaki akire ráfoghatják, hogy miért rágják a körmüket hónapokig valamin és én vagyok az áldozata.


Mondom, hiába mutatom a főnöknek nem veszi komolyan és minél jobban erőltetem annál durvább konfliktust csinálnak a többiek. Mert nyilván nem tetszik nekik, hogy tükröt mutatok.


Őszíntén szólva már kivagyok, nem tudom mit csináljak. Az egyik legjobb vagyok a szakmámban és néhány ilyen szélhámos semmittevő így ki tud készíteni.


Mi a francot mondjak ennek a hülye főnöknek is, hogy észrevegye mit művel a csapata? Mondom, mutattam neki azt is, hogy pénteken lettek kész az előkészítéssel. Mondom ez nem az én hibám, hogy csak most kezdem el.


Nem tudom miért nem szól rájuk. Lehet, hogy be van zsarolva, hogy elmennek máshova és fél?


2022. nov. 15. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondanék!
2022. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Bírd ki míg találsz egy másik helyet, aztán pukkadjanak meg.
2022. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem találok másik helyet, mert munkaidőben nem tudok elmenni állásinterjúkra, ha meg ilyen körülmények között szabadságot veszek ki biztos ők mondanak fel. Tartanom kell a várat. :/
2022. nov. 15. 01:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig úgy mondtam fel, hogy nem volt másik, mert nem lehet megoldani egyszerre hogy bent legyen az ember, meg az interjúkon...


Meddig akarod tartani azt a várat?!

2022. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főnök!


Akkor ma még bemenjen? :)

2022. nov. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt te tudod mivel foglalkozol, kb. mennyi idő lehet új állást találni. Ha az nem túl sok, szerintem is mondj fel.
2022. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kis varosban lakok ha megsem vesznek fel valahova nagyon megszívhatom. Lehet teljesen el kell koltoznom.
2022. nov. 15. 02:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Van homeoffice allasok is, probalkozz
2022. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!