Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pozíció, amire 12 napja...

A pozíció, amire 12 napja jelentkeztem még mindig nyitott, viszont nem jeleztek vissza nekem semmit. Felejtős?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de valószínű.
2022. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű, de felesleges csak erre várni.
2022. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem választottak ki. Nem rád gondoltak.
2022. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak szerintem lenne kulturáltabb egy automatikus mailt küldeni, hogy bocsi, de nem választottunk ki?
2022. nov. 15. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Persze, csak ennyiből nem egyértelmű, tényleg elutasítottak-e.


Nálam volt, hogy 3 hét után hívtak interjú miatt, de volt, aki 5 hét után.

2022. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugii nekem se jeleznek vissza. Pedig egy email semmibe sem kerül. Leszarják kb. Több helyre is jelentkezz ne várj csak 1-re ahogy írták korábban. Évvége van szűkülnek a lehetőségek...
2022. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ránéztem a cv-re és láttam, hogy kifelejtettem belőle egy fontos infót, korrigáltam és beadtam mégegyszer. Eredetileg volt egy mező, amit opcionálisan ki lehetett tölteni (néhány szót magamról), először üresen hagytam, viszont most a második feltöltésnél írtam néhány sort. Hülyének fognak vajon nézni? Nagyon szeretném ezt az állást!
2022. nov. 16. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni. Először szép magyar szóval "átscreenelik" az önéletrajzokat, ahol infókat keresnek az alapján, hogy mi a munkakör. (Például, ha kell idegen nyelvtudás, akkor rögtön kipenderítik azokat, ahol nem írta bele a jelentkező). Ez a "mi a kedvenc kutyafajtád" kategóriájú iromány magadról abszolút semmit nem számít. Hülyének meg végképp nem néznek, mert nem is tudják, hogy ki vagy. Szóval nyugi, ha alkalmasnak találnak, akkor fel fogják veled venni a kapcsolatot.
2022. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pont beletrafáltál! A nyelvvizsga maradt ki, de pótoltam! Így akkor lehet még minimális esélyem?
2022. nov. 16. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, de azért pályázz máshova is. Folyamatosan küld be a jelenzkezéseket, így nem olyan nyomasztó, ha nincs válasz vagy elutasítanak. Hisz vmi mindig folyamatban van.
2022. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!