Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy pozíció már egy hete...

Ha egy pozíció már egy hete nyitva van, akkor jelentkezni kellene mihamarabb, vagy még csúsztathatom kicsit?

Figyelt kérdés

Megvolt egy interju egy ceggel,ahova nagyon szeretnek menni. Online volt, managerek nelkul. Azota kaptam meghivast most pentekre, az menedzserekkel lesz. Arra szamitok, hogy ha sikeres lesz, akkor jovo het elejen lehet ajanlat, mert viszonylag gyorsan haladt a megkereses is,es azutan az interju meghivast is gyorsan kuldtek.


Kozben gondolkodom ,hogy a tobbi nyitott pozicio mas cegeknel be ne zaruljon, mielott jelentkeznek, mert mar tobb mint egy hete nyitva vannak.

Arra gondoltam,hogy penteken jelentkeznek 3 ra, az interju utan....es remelve,hogy kapok ajanlatot mihamarabb.


Mert a problemam az lenne,hogy interjut adni mas helyre,ha mar elkoteleztem ide magam es varok ajanlatot...es hogy utana ha ott is lenne ajanlat,akkor azt vissza kellene mondanom..es a jovore nezve az nem lenne jo


2021. dec. 14. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a problémádat, de mindegy is:

1. Add be a lehető leghamarabb minden helyre, ami érdekel.

2. Menj el interjúra mindenhová, ami érdekel.

3. Menj el dolgozni oda, ahová felvesznek.

4. Ha több helyre is felvesznek, válaszd a szimpatikusabbat és mondd meg a másiknak, hogy bocs, de esetleg megpróbálhat licitálni egy még jobb ajánlattal és akkor megfontolod.

5. Nyugodtan mondj fel indoklás nélkül a próbaidő alatt, ha közben befutott egy jobb ajánlat, esetleg tedd hozzá, hogy ha gondolják, licitáljanak rá és megfontolod, hogy maradj-e mégis.


Kapitalizmusban ezt a játékot így játsszuk.

2021. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéne egy bot a gyakorikérdésekre, ami belinkeli automatikusan az ilyen jellegű kérdések alá az 1/1 hozzászólást, tökéletes.
2021. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!