Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Technikusi pozicio,nagy...

Technikusi pozicio,nagy multi, baj ha ilyeneket beleirtam a jelentkezesbe?

Figyelt kérdés
Technikumot vegeztem es szeretnek jovore egyetemre mennj mernokire es ezt beleirtam a jelentkezesbe, ez szerintetek problema?
2021. szept. 16. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem fognak behívni
2021. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hová írtad? CV-be azért is gond, mert nem odavaló, és ez akkor azt jelenti számomra, hogy más (nagyobb) bajok is vannak a CV-ben, ami elutasítást okozhat.

Ha motlevél, szerintem ok. A jelenlegi állásomnál én rákérdeztem, hogy mennyire lehet mestert csinálni mellette, és mondták, hogy bőven lehet, sőt, "segítik", amit akkor megmosolyogtam, de tényleg segítik. Ezzel azt mondom, hogy szerintem interjún, ha rákérdezik, mondhatod, olyan szempontból pozitívum, hogy látják, hogy tanulni szeretnél, és motivált vagy, csak ezt majd add elő okosan, pl hogy "azért szeretnél először technikusként dolgozni, hogy minél szélesebb és alaposabb gyakorlati tapasztalatod legyen, ne egy full elméleti mérnök legyél rossz megoldásokkal az elefántcsonttoronyból".

2021. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És beleírtad, hogy milyen oktatási rendben akarod csinálni?
2021. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon rossz a közoktatás!


Egy önéletrajzot nem tudnak a fiatalok írni.

2021. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A weboldalukon volt egy text box és oda
2021. szept. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!