Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek magammal munkaidőben?

Mit kezdjek magammal munkaidőben?

Figyelt kérdés
Eléggé kényelmes munkám van, aminek örülök, mert pont így képzeltem el a diploma utáni életet, hogy végre hátradőlhetek. Napi 1 óra alatt simán végzek vele. Sokszor viszont eléggé unatkozok és tippeket szeretnék kérni, hogy mit kezdjek magammal a fennmaradó 7 órában. Mert mobilozni azért feltűnő, hogy mobilozok, tehát számítógépen kéne valamit csinálnom. Viszont a játék oldalak és közösségi oldalak le vannak tiltva. Mit tudnék csinálni, ami szórakoztat és közben repül az idő?

2022. nov. 17. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj négyes, de ez nagyon lenéző volt.

Aki azt írta, hogy minden munka értékes, teljesen igaza van.

Nem a szakmunkás tehet róla, hogy nincsenek megbecsülve.

Az ő munkájukra us szükség van.

Legyen az bolti eladó, kőműves asztalos festő, gyári munkás, például egy autóalkatrész gyárban, pék és még sorolhatnám.

Én vagyok a könyves válaszoló.. Zenét szabad hallgatni fülhallgatón? Akár azt.

Vagy tanulj nyelvet például a Doulingon, vagy ilyesmi.

Megértem, ha unalmas, de a munkahelyre dolgozni jár az ember. Esetleg hallgass zenét fülhallgatón.

2022. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, kétszer írtam le a zenét 😄.

Illetve

Javítva, is. 🙂

2022. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Főként tanulok.

Idegen nyelven szoktam könyvet olvasni, hangoskönyvet hallgatni.

2-3 évente megtanulok egy új nyelvet.

Passzív a tudásom ami szövegértésben ki is merül de egy pár hónapos intenzív tanfolyammal aktívvá lehet tenni.


Eltanulom többiektől amit érdekesnek tartok.

Így tanultam meg programozni, hogy kolléga mentorált másfél évig.


Most cisco könyveket olvasok és szeretnék ccnp vizsgát letenni.


Összes céges továbbképzésre jelentkezem és rendszeresen járok céges nyelvtanfolyamra.

Egyik kolléga nem szeretett volna úgyhogy én duplázok.

Így heti négy nap óráim vannak.

Tanfolyamok többsége záróvizsgával végződik és ami nem sikerül azt ki kell fizetni.

Szerencsére eddig mindig átmentem.


Próbáltam netflixezni de arra már szóltak, hogy nem kéne.

Végül leboltoltam, hogy pluralsight, udemy és linda hozzáférést kapjak így az ott lévő tananyagokat is nézem.

Időnként behívnak megbeszélésre hogyan tetszett és melyikeket érdemes a többiekkel is megcsináltatni.


CNC és 3d nyomtatást még csak videón láttam de van elég felszerelés a fejlesztő részlegen, hogyha találok mentort akkor abba is betanulhatnék.

2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Senior Séf ***** válasza:
Tanulj valamit.
2022. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz olvasni, és lány vagy, akkor mégis ajánlanék egy könyvet, életed végéig hálás leszel, ha megszereted az olvasást, soha nem fogsz unatkozni az életed során. Vedd a kezedbe az Üvöltő szeleket, az első sorától az utolsóig olyan érdekes, hogy le sem lehet tenni. Aztán hasonló könyvek után fogsz ácsingózni, garantálom! De ha fiú vagy, akár akkor is elolvashatod, vagy ha fiú vagy, olvassál indiános könyveket, vagy Jack London könyveit: Éneklő kutya, Beszélő kutya - és a többieket, mind nagyon izgalmas, a leghíresebb regénye a Vadon szava. Röviden a tartalma: Londonnak ​ez a regénye a legnagyobb sikert elért és máig is a legmakulátlanabb alkotása. Főhőse, Buck, a bernáthegyi- és juhászkutya keverék, amelyet az északi aranybányászat megindulásakor száz dollárért eladnak. Befogják szánt húzni, majd több ezer mérföld után három ügyetlen aranyásó veszi meg, s a fáradt eb egy idő után nem hajlandó továbbmenni, amiért kishíján agyonverik. Thorthon, a jártas aranybányász menti meg az életét és Buck nagyon megszereti, egy ízben az életét is megmenti. Thorthon és két társa nagyszerű aranylelőhelyre talál, de az indiánok rajtuk ütnek és megölik őket. Buck erdei bolyongásából hazatérve halva találja gazdáját: bosszút áll az indiánokon, és enged a vadon hívásának, beáll a farkasok közé. A regény mondanivalójának lényege az, hogy az állatok természetéből az ember a legnemesebb és a legrosszabb tulajdonságokat is ki tudja hozni. Az embereken keresztül pedig egy-egy pillantást vethetünk a társadalomra, az alaszkai élet viszontagságaira, amelyek előcsalják az emberek igazi tulajdonságait.
2022. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy egy egyetemet végzett nem tud mit kezdeni magával. Olvasd el a híreket online vagy vigyél be valamilyen tartalmas folyóiratot, például a MúltKor-t.
2022. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!