Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi + B2 angol nyelvvizs...

Érettségi + B2 angol nyelvvizsgával viszonylag jó munkahely?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy érettségim, valamint egy B2 (angol) nyelvvizsgám van, (hivatalosan, de kb. C1 szintű az angolom) lehet ezzel viszonylag jó munkahelyet találni? Ami egész jó fizetést is kínál esetleg? Ötletek? Jövőre egy technikumot végeznék, addig kéne munkahelyet keresnem, anglisztikai szakon voltam az egyetemen de sok-sok utánajárás után rájöttem hogy elég haszontalan. Előre is köszi a válaszokat!

2022. nov. 18. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg hotel recepció? :)


Vagy akar iroda recepcio. Nem tudom, mennyit keresnek, de sokszor kapcsolatba kerülök a munkám folytán velük, motiváltnak tűnnek. Bár lehet csak elvárás …

2022. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nemzetközi cégnél excelb.szó.

Azt hiszem adatrögzítő a hivatalos neve.

Unalmas és monoton de lehet közben angolt gyakorolni.

2022. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Telefonos ügyfélszolgálat, sok helyre keresnek angolul tudó személyt.
2022. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

#2


Sokszor ilyen munkákhoz is már diplomát várnak… :) saját tapasztalat

2022. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
LOL
2022. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Felszolgalo, raktaros, pizzafutar?
2022. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Pizzafutár meg raktáros? Te sem gondoltad komolyan...
2022. nov. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem bántásból, de ez manapság kb az abszolút alap. Szakirányú végzettség nélkül max valami betanított munka lesz.
2022. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Multiknál, ISSC-ben jól jöhet az angol, az alap munkakört érettségivel is csinálhatod, csak vezetőbb beosztásba nem kerülhetsz a végzettséged miatt..

Viszont az egy szem angol oda is elég karcsú. Van ilyen, de jól ki kell fogni, merthát angolul kb mindneki beszél és multiknál az az irodai nyelv. De a legtöbb ilyen pozíció akkor nyitott számodra, ha 2 idegen nyelvet beszélsz ilyen B2-C1 szinten. Ha szerencséd van találsz olyan pozíciót ami UK-t támogatja és akkor elég az angol.

"excel bszó" mondta itt valaki korábban, deeee nem, ez nem adatrögzítés. Vagy hát ha úg ynézzük, minden mentális munka adat rögzítés ami nem "adatalkotás":D De pl recruiterek, data mangerek vagy pl beszerzést intéző pozíciók simán szóba jöhetnek, essssssetleg credit balance-osok vagy bérszámfejtés alja-agentjei is, bár mivel ezek nagyobb felelősséggel járnak, ide már el szoktak várni 1-2 év tapasztalatot az "excel bszás"ban:D

2022. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

SSC-ben próbálkozz. Relatív jól lehet keresni de nem egy leányálom. Én csak másfél évig bírtam.

Nekem is csak érettségim van de két idegen nyelvet beszélek anyanyelvi szinten. (Kettős allampolgarságom van, részben ezért)

Az angol most már alap, talán a német is. Ha van időd akkor az angol mellé válassz még egy nyelvet és hajtsál rá. ( spanyol, francia?)

Jobban kamatozik mint egy semmitmondó diploma.

2022. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!