Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Soroksár!Szegeden, ha élhetetl...

Soroksár!Szegeden, ha élhetetlen körülmények uralkodnak a munka tekintetében, pedig nem lusta emberek eredményezték ezt, akkor mi magunk, azaz ti, hogy tudtok ezen javítani?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Kilenc.
2022. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kilenc- kis Ferenc. :) Jöhetnek a válaszok.
2022. nov. 19. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen?
2022. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bárki mondhat véleményt.
2022. nov. 19. 00:14
 5/9 Thispain ***** válasza:
80%

Nem tudom, de én a helyedben Budapestre jönnék.

Ott is van Soroksár.

2022. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hallottam jókat Budapestről a munkával kapcsolatban, hogy ott több a fizu is, meg minden munkakört képviselik a dolgozók, sok a munkalehetőség, jobb a megbecsülés. Elvárásokról is értesültem, de azok, mindenhol vannak. Azért még, nyitott vagyok a véleményekre.
2022. nov. 19. 00:18
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Ausztria, Németország stb... Mindenhol munkaerőhiány van csak nálunk van munkanélküliség.
2022. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Költözés, neked kell megkeresni a munkát, nem az fog téged.
2022. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Eger mellől épp ezért költöztem el, mert egyszerűen nincs mit csinálni. Még ha kapsz munkát, akkor sem leszel soha alkupozícióban, ha problémád van, vagy kis változást szeretnél, akkor Egerben mindig a képembe vágták, hogy el lehet menni, ha nem tetszik, száz önéletrajz várja, hogy megüresedjen a pizícióm, míg Budapesten ilyet egyszer sem hallottam, mindig arra törekedtek, hogyan köthetnénk kompomisszumot... Mert tudják, hogy itt tényleg el lehet menni, és meg is tesszük, mert már másnap van új munkád.
2022. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!