Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 30 vagyok, irodai állást...

30 vagyok, irodai állást hirdettem. Szex vagy párkapcsolat terén mit akarhatnak tőlem a 40-50 körüli női jelentkezők? Interjún beszólnak: "Ó de fiatal vagy!", "Van barátnőd?", "Miért nem korodbelit veszel fel?" Ti munkahelyen hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, asszisztensi állást hirdettem, a szakmai tapasztalatok is néztem, ez alapján interjúztattam. Laza a stílusom, ahogy a vállalkozás is (de minden jól megy).

A 20-30 körüli nők ahogy láttam pörgősebb munkát keresnek (ez unalmas, monoton, így nem is nagyon lelkesedtek). A 40-50 közöttiek egyrészt a munka után is jobban érdeklődtek, másrészt utánam is, és ez valahogy olyan fura nekem (elvégre ez munka, üzletről van szó).


Tegnap is mondtam a jelentkezőnek, hogy beszélj magadról (gondoltam mond valami szakmai dolgot, vagy hogy kocsival fog bejárni), erre mondja:"Rendszeresen járok futni, elváltam, szingli vagyok." És ennél a résznél mosolyogva néz a szemembe, miközben látom az önéletrajzán, hogy '79-ben született, míg én '92-ben...


Mit akarhatnak? Ti bepróbálkoznátok a 10-20 évvel fiatalabb főnöknél / kollégánál? Ha igen, mi célból?


2022. nov. 19. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sokan a beszélj magadról kérdésre valóban magánéleti jellegű valaszokat várnak, mert kíváncsiak, hogy fog e a kollegina sokat hiámyozni a gyerek miatt. Csak ugye ezt nem kérdezhetik meg nyíltan.
2022. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Öregek és nem tudják, hogy hogyan kell normálisan interjúzni.
2022. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
cool story bro
2022. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Te megint az a troll vagy, aki a terhes női alkalmazottak témakörén szokott rugózni?
2022. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!