Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rendszeres kialvatlanság a...

A rendszeres kialvatlanság a munkahely miatt okozhat korai, gyors öregedést? 22/f

Figyelt kérdés
Szinte állandóan kialvatlan vagyok, 4 órákat alszom hétköznap a munkahely miatt 4:30 órakor kell kelnem hajnalban mert 6-ra járok melóba. Ráadásul hiába fekszem le korán nem tudok kora este elaludni. Az arcom is emiatt olyan öreges lett. 20 évesen még tiszta fiatalos volt az arcom, iszonyú sokat változtam, mintha 10 évvel idősebb lennék.

2018. szept. 16. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhatja az alvashiany es a folyamatos stressz is.
2018. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

IGEN és nem éri meg!


Sürgősen keress valami mást, mert egy nap azon veszed észre magad, hogy teljesen tönkrementél.


Fiatal vagy még ehhez....

2018. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Úgy érted meghalok?

2018. szept. 16. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egyszer mindenki meghal, amikor az neki meg van írva. :)


Úgy értettem, hogy egészségileg leamortizálódsz, mert a rendszeres kialvatlanság és egy rossz munkahely évekkel, évtizedekkel rövidítheti meg az életet és ha rosszul érzed magad, akkor minél hamarabb váltanod kell....


Fiatal vagy még, tanulj inkább valamit!

2018. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok, de engem 3 éve padlóra küldött egy olyan munkahely, ahol határozott időn voltam. 4 havonta hosszabbítottak, idegroncs lettem tőle. Az arcom nagyon megsínylette. Bár tavaly a párommal bementem az italboltba és így is megkérdezték betöltöttem-e a 18-at. Amikor az arcomon megláttam ezeket a jeleket, azonnal elkezdtem magam kenni Q10-es krémmel. Én dm-ből veszem a nappali és éjjeli változatát. Úgy vettem észre, hogy használ.

Nekem ez a munkahely olyan volt, hogy ügyfelezni is kellet. Én nem ihattam egy korty vizet sem, nem nézhettem rá a telefonomra sem, mert a főnököm szerint én felveszem az állami pénzt és mit szól az ügyél ehhez. A többi kolléganő, akik az okmányokat csinálták azok meg azt is megtehették, hogy azt mondták az ügyfélnek várjon még, kávéztak előttük.

Ha ez nem lett volna elég kipihenni sem tudtam magam sosem, mert időarányos szabadságok voltak. Hát no comment.

2018. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: C vitamint is szedek, fokozza a kollagén termelését.
2018. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy okozhat! Az alvást a regenerálódásra találta ki Evolúció bácsi. Ha megfosztod tőle a szervezetedet, beláthatatlan következményekkel járhat. (Mondom ezt én, aki fiatal koromban 4 évig másfél-két órákat aludtam.)
2018. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Ki az a Evolúció bácsi?

2018. szept. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!