Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen viselkedés volt tőlem?

Ez milyen viselkedés volt tőlem?

Figyelt kérdés
Jóba vagyok egy munkatársammal a gyárban aki két műszakban van én meg egyben, reggel. Azt szeretem ha egy műszakban van velem, de olyankor sose jön egy össze valahogy hogy egész héten itt legyen, mindig úgy alakul. Aztán tegnap szóba jött hogy idén még el kéne mennie szabadságra, és különböző okok miatt reggeles héten lenne célszerű. Én meg elkezdtem hisztizni emiatt hogy biztos miattam hogy ne lehessek egy műszakban vele meg hogy megbántódtam és ilyenek. Azóta lenyugodtam ő meg elmagyarázta miért akkor kéne szabadságra mennie, de ez furcsa viselkedés volt tőlem?
2022. nov. 22. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég gyerekes az biztos.
2022. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerelmes vagy belé, azt mutatja.
2022. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes, ragaszkodó viselkedés. Mutatja, hogy nincs rendben veled sokminden. Sajnálom. Vannak baráaid?
2022. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Riasztó, a kolléga helyében ezentúl kerülnélek.
2022. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az esti műszakra pótlék jár, ezért nem vehet ki arra szabit, mert akkor a semmire fizetne pótlékot a cég. Feltételezem ő is ezt magyarázta neked. Első munkahely?
2022. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!