Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van a munkahelyeden olyan...

Van a munkahelyeden olyan kollégád, aki apróságokba szokott belekötni?

Figyelt kérdés
Például, hogy miért nézel úgy (miközben semmi különös vagy rosszalló nincs benne), miért eszel úgy (nem hangosan, rajta kívül senkit nem zavar), miért hallani a lépteidet (miközben normál módon lépkedsz)? Vagy más ilyen semmiségeken képes lovagolni.
2022. dec. 1. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Közvetlen kollégám nincs, csak a gazdasági osztályon van egy nő aki ilyen, kb mindenkit utál és mindenkire ráförmed minden miatt. Szerencsére csak havi 1x kell találkoznom vele, de az is bőven sok.
2022. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ilyen nincs de az egyik külföldi csapatban van egy nőszemély, aki minden szarba beleköt és előszeretettel zaklat teamsen, hogy ez meg az miért van úgy, ahogy. A poén, hogy mindig oda van írva, hogy miért, úgyhogy annyit szoktam neki válaszolni, hogy olvasd el vazze :D ha 2 napig nem ír valami hülyeség miatt, rendesen hiányzik.
2022. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, de ez részéről okoskodás.

Látszik, hogy ilyenkor mindig elhiszi magáról, hogy ő most hogy feltalálta a dolgokat.

Egy igazi semmirekellő.

2022. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Ha megköszörültem a torkomat, akkor cöngetett, sóhajtozott. Ha hangosabban gépeltem, akkor fészkelődött, vagy rám írt skype-on, hogy "halkabban verjed már az entert!". Ha beszélgettem a folyosón, izomból bekúrta az ajtót, hogy ne zavarjuk - annyira kretén volt amúgy, hogy épp a főnökkel beszélgettem, és őrá b.szta az ajtót.


A mai fejjel szánalmasnak tartom, hogy mennyire nem tudtam kezelni a helyzetet. Lapítottam, meg duzzogtam magamban. Ahelyett, hogy leültem volna vele szemben, hogy akkor meséld már el, mi bajod van, inkább trollkodásokat szerveztük a szobában a többiekkel és skype-on visszaszámolva egyszerre köszörültük a torkunkat, hogy idegesítsük, meg direkt püföltük a billentyűzetet. Mai fejjel szerintem két nap alatt pontot tennék a végére, de hát kiscsikó voltam még.

2022. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A főnököm.
2022. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szobatársam nem köt bele dolgokba, viszont mindig mindennek az ellentétét állítja és a sokadik alkalommal ez is elég idegesítő tud lenni. Például, ha a kollégákkal arról beszélgetünk, hogy meleg idő van ma, akkor ő tuti közbeszól, hogy nem, mert nagyon hideg van. Ha viszont mi azt mondjuk, hogy hideg van, akkor neki tuti melege van. Ha esőre áll az eső és az előrejelzésben is esőt mondtak, akkor azt állítja, hogy száraz idő várható. Ha tök nagy a szárazság, akkor meg azt mondja, hogy esni fog. Ha kapunk egy kör e-mailt, hogy töltsünk ki egy papírt két példányban, akkor ő azt állítja, hogy csak egy példányban kell kitölteni. Ha azt írják, hogy egy példányban kell, akkor ő köti az ebet a karóhoz, hogy kettő példányban kell. A múltkor a rózsaszínű esernyőmre azt mondta, hogy kék, és már inkább ráhagytam, és helyeseltem, hogy igen kék. Nem érdemes vele vitatkozni, mert a tényeket is tagadja. :D
2022. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én.:(
2022. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!