Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen undorító a bizonyo...

Miért ilyen undorító a bizonyos férfiaknak a gondolkodása a szexről?

Figyelt kérdés
Gyakran gyomorforgató módon beszélnek/viccelődnek a férfi munkatársaim a szexről. Engem kiábrándít, és csak pislogni tudok azokon amiket mondanak. Nem a magával a témával van problémám, hanem az alpárisággal, a nőknek a tárgyiasításával.
2022. dec. 2. 02:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert bántalmazó, primitív közegben nőttek fel
2022. dec. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Mondanál kérle példát?


Persze, az alpáriság és a nőket tárgyiasító megjegyzések elég parasztok, de azért érdekelne mire gondolsz.


Rengeteg ember nincs vele tisztában, hogy létezik olyan amit szexuális intelligenciának neveznek. Na ez sok emberből hiányzik.

2022. dec. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Meg mindezt egy nő előtt mondják? Parasztok! Csoda, hogy van nő, aki szóba áll ilyenekkel…
2022. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Háát hozok én példát, de eléggé prosztónak tartom. Van egy nagyobb testalkatú molett számomra visszataszító nő. És mondogatják egymásnak hogy képzeld el milyen jó lenne ha az arcodra ülne, és úgy kapnál levegőt hogy közben a szádba... Szerintem elég érthető voltam.
2022. dec. 2. 02:31
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Ízlése kérdése az egész.


Lehet, hogy hihetetlennek fog tűnni amit írok de amíg tipikus jófiúként próbálkoztam a nőknél és a szexről finomkodva tárgyaltam velük addig alig volt sikerem. Egyetlen nőbe akadtam bele aki nagyon előadta magát, hogy ő milyen óvatos a szexel meg ő mennyire finom a témában. Hamar rájöttem, hogy neki az óvatosság és finomkodás jóval többet jelent mint azt képzeltem.


Tény ami tény, hogy ha nem vagy rámenős legalább valamilyen szinten akkor esélyed sincs még a legjámborabb nőnél sem.


Azóta változtattam, kevésbé voltak finom a nőkkel, sőt annál durvább. Azonnal több sikerem lett. Olykor elég volt annyit mondanom egy nőnek, hogy neked esnék mint kisgyerek a kindertojásnak aztán 5 perc múlva már csak úgy nyögött mint az ellős tehèn az ágyamban miközben felfúrtam neki a dákót.

2022. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ettől mászok már a falra, hogy egyes férfiak ránéznek egy nőre és rögtön a szex jut eszükbe. Pl gondolom a molett kollégádhoz se vonzódnak, csak viccelődnek vele, de azt is szexuális témákkal. Ezekről mindig a kan kutyák jutnak eszembe, amik meglátnak egy tüzelő nőstényt, és rögtön extázisba kerülnek. Gusztustalan, már bocsánat (és természetesen azok a nők is azok, akik a férfiakra nyáladzanak így).
2022. dec. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
A trágár szöveg, alpariság ugyanúgy előfordul nőknél is bizonyos társadalmi rétegekben. Van akinek bejön, hogy egy férfi gyalázza, alázza, tapossa (szó szerint).
2022. dec. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Engem is zavar, amikor úton-útfélen gerjednek az ember lányára. (Közvetlen ismerősöktől is nagyon nehezen viselem ezeket a hangokat.)


Legfeljebb úgy teszek, mintha nem hallanék/látnék.


Elterelem a szót, a témát. Az eseményeket úgy alakítom, hogy a gördülékenység/rugalmasság látszata fennmaradjon.


Legutóbbi munkahelyemen is hasonló okok miatt mondtam fel. (Főnök meg ugye "elfoglalt" volt - ki tudja, mivel.)


Visszataszítónak érzem olyan helyen az alpári stílust, ahol a MEGÉLHETÉSÜNKÉRT(!) dolgozunk.

2022. dec. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Nők semmit nem tudnak nyújtani csak egy büdös lukat.


Ilyen típusú megjegyzések?

2022. dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 NTBS ***** válasza:
88%
Mert nem rendelkeznek szexuális kultúrával. Sajnos sok nőnek sincs rá igénye, hogy a férfi tudjon normálisan kommunikálni.
2022. dec. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!