Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt gyári munkások? Mi...

Vannak itt gyári munkások? Mi a munkátok a gyárban mit csináltok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 04:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 1-es, én sokáig dolgoztam gyárakban, diákként, amíg elvégeztem levelezőn a diplomát és kkülföldön is, míg a saját otthonunkra gyűjtöttünk.


Ma van diplomám, beszélek két idegen nyelvet felsőfokon, ezzel irodában dolgoztam és most itthon vállalkozással próbálkozom a gyerekek mellett.


Nem érzem, hogy selejt lennék, mert dolgoztam és elfogadtam azt a munkát, amit az adott helyzetben kaptam.

2022. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
#1: Egy gyárban nem csak szalagmunka van, te emberi selejt. Azt se csak azok azok csinálják, akik másra nem lennének képesek.
2022. dec. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Hokizok
2022. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

#1 tróger voltam, ahogy Te irod egy selejt, mert nekem ne mondja meg senki mit csinaljak, igy erettsegi utan arcon csapott a valosag es mentem szalag mellé a gyárba.

Kb 1 hét után rajöttem, hogy én abab belefogok halni, ha ugy kell leélnem az életem, hogy semmi penzert robotoljak.


5 év alatt rengeteget tanultam, folyékonyam beszélek angolul, németül, és egy logisztikai cégnél vagyok vezető. Tehát nem gondolom magam selejtnek.


Sok embert megismertem, dolgoztam a szalag mellett diplomás ovónővel, mert egyszerüen túlórával többet lehetett keresni.


Én nagyon szenvedtem abban az 5 évben, mert nem az én pályám volt, de kellett. Nagyon kellett, és nagyon sok embert ismertem meg.

2022. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Pasizunk,nőzünk,eszünk-iszunk,kibeszélőshow is van.
2022. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Soha nem értettem hogy adja le valaki az emberi önbecsülését hogy gyárba megy biodroidnak.
2022. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, 6-os, nem mindenki mögött áll családi háttér, sokaknak már érettségi után el kell menni valahova dolgozni, akár iskola mellett is, vagy azért, mert fizetni kell az albérletet, kaját, rezsit. Az embert végzettség nélkül - de még azzal sem - veszik fel bárhova dolgozni, inkább haljon éhen az illető?


Elhiheted, a 2008-as válságkor sokan a két kezüket összetették volna egy sormunkáért a munkanélküliség helyett.


Mellesleg, az embereknek nem egyenlőek a képességeik. Ha nem lennének "biodroidok", akiket ilyen kedvesen lenézel, nem lenne, aki legyártsa a telefont, amin ideírsz, az orvosi eszközöket, amivel meggyógyítanak, az ennivalót, amit eszel. Teljesen felesleges lenézni mások munkáját, miközben azért neked is szükséged van rá.

2022. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
10 év vezetői tapasztalt mondatja velem, hogy a #6-os hozzászoló a legnagyobb kulimunkás a munkahelyen
2022. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8-as!

Kettő cégem van,és több alkalmazottam,mint amit te melós életedben egy műszakban láttál.

6-os voltam.

2022. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Napi 900-1200 csavart húzok be kézzel a 9-es soron nyomatékkulcsal.
2022. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!